Odpowiedzi

2009-12-09T14:22:22+01:00
Drogi Święty Mikołaju!
Na początku tego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić. Wiem, że nie masz zbyt wiele pracy, żeby czytać wszystkie, długie, treściwe listy, więc nie będę Ci zawracać głowy.Chcialabym dostać komputer, gdyż jest mi potrzeby do nauki.
Jeśli odpiszesz na mój list będę szczęśliwa. Nie wymagam, żebyś spełnił moje życzenie, ale będzie mi bardzo, bardzo miło, jeżeli tak się stanie.
2009-12-09T14:23:04+01:00
Drogi Gwiazdorze!
Mam 13 lat i mieszkam w .......... i mam na imię .... Gwiazdorku kochany chciałam opowiedzieć ci wierszyk: Witaj kochany Gwiazdorku, wiemy co nosisz w tym worku Wiemy, że chcesz nam radość sprawić, że chcesz się z nami pobawić. Ale troszkę się obawiamy, bo my niegrzeczni czasem bywamy. Jednak będzie inaczej, niech Gwiazdorek nam wszystko wybaczy, Niech się nie gniewa, bardzo prosimy, my już na pewno się poprawimy.

Chciałam bardzo od ciebie dostać lalkę barbie z wanną i lusterkiem, zestaw kuchenny dla dzieci, klocki i lalkę płaczącą i siusiającą z wózkiem dziękuję ci za zeszły rok, że przyniosłeś mi dużo prezentów i dziękuję ci też za ten rok całusy ....(imię).