Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2012-10-30T23:59:19+01:00

Moim zdaniem "Małego Księcia" moze przeczytać każda osoba bez względu na swój wiek,ponieważ prawdy w nim zawarte są uniwersalne.A na dowód tego przytoczę odpowiednie argumenty.

Sądzę,że "Małego Księcia" mogą czytać dzieci ,bo jest to tajemnicza historia ,która dzieje się na dziwnej planecie,w której Książę opiekuje się Różą.

Książę odbywa również podróż na Ziemię gdzie poznaje ludzi i nowe zwierzęta.

Podobnie dzieci poznają świat i nowe otoczenie i uczą się jak należy postępować w życiu.

Zwierzęta ,które mówią ludzkim głosem,a także sama Róża z pewnością dodają uroku tej książce.

Uważam,iż jest to również książka dla młodzieży .Miłość Księcia do Róży ,pokazuje jak ważnym elementem w życiu każdego człowieka ,powinny być te uczucia.

Ksiażę pokazuje jak bardzo kocha ,dba i pielęgnuje swoją Różę.Pomimo narzekań i dąsów Róży ,Ksiażę nadal przy niej trwa.Jest cierpliwy ,bo ją kocha.

Chroni ją przed mrozem i dzikimi zwierzętami.

Ta książka wprowadza nastolatków w świat dorosłych,ponieważ pokazuje ważne wartości ,na które powinni zwrócić uwagę młodzi ludzie.

Dorośli z całą pewnością również mogą przeczytać "Małego Ksiecia".

Róża ,pomimo tego,że była kochana ,nie doceniała tego na początku i była wobec Księcia zgryżliwa,to uczy ,że powinniśmy docenić troskę drugiego człowieka.Dorośli często o tym zapominają.Zapominają również,iż należy okazywać milość ukochanej osobie,ponieważ tak jak Róża możemy w pewnym momencie poczuć się samotni.

Ta książka może przypomnieć dorosłym o tych wszystkich ważnych sprawach.

Moim zdaniem książkę powinni przeczytać wszyscy,ponieważ uczy ona jak żyć i jakimi wartościami powinniśmy się kierować w przyszłości.

Miłość,przyjażń i troska o drugiego czowieka jest bardzo ważna dla każdego z nas.

1 5 1