Potrzebuję tekstu reflesyjnego, z mądrymi pytaniami dotyczącymi go. Może być o szczęściu, dążeniu do cel itp... Koniecznie PYTANIA potem! Ewentualnie jeszcze odpowiedzi. Musi to być cos takiego o czym będę mogła porozmawiać.
proszę o szybko odpowiedź, dam naj! :)

1

Odpowiedzi

2009-12-09T16:19:47+01:00
1.Czym dla ludzi jest szczęście?
Według wielu z nas szczęście to dom, dobra praca,dobre wykształcenie.Czy tak naprawdę to jest tak ważne,myślę,że nie.Każdy z nas inaczej rozumie to pojecie,a dla mnie najważniejszą rzeczą w życiu jest to,że nie tylko mam pracę,dom i wykształcenie,ale przedewszystkim dzieci,które są moim natchnieniem,motorem który każe mi dążyc do bycia lepszym rodzicem.
2.Czy warto się uczyc?
Wielu młodym ludziom wydaje się,że szkoła to nic innego jak nuda,nuda,i jeszcze raz nuda.Lecz ja się z tym nie zgadzam z perspektywy czasu,wiem że na naukę zawsze warto znaleźc czas,bo ona w przyszłości pomoże nam zdobyc pracę,która będzie nas satysfakcjonowała,w której będziemy mogli się spełniac zawodowo i nie tylko.
3.Dążenie do celu?
Bywa,że najmniejsze niepowodzenie zniechęca nas do tego by podejmowac dalsze próby dojścia do wyznaczonego celu.Nie należy się zrażac jednym małym niepowodzeniem,warto podejmowac kolejne próby,bo to nas wzmacnia,czyni nas bogatszymi o nowe doświadczenia,a w przyszłości może nas uchronic przed popełnieniem podobnych błędów.