Mam do napisania 10 zdań o sobie tlyko nie wiem jak mam to napisać oto dane:
Mam na imię Paulina . Jestem bardzo miłą i sympatyczną dziewczyną . Niedawno skończyłam 13 lat . Mam duże niebieskie oczy i blond włosy. Jestem szczupła i mam 165 cm wzrostu. Wraz z rodziną mieszkam w Skołowsku. Do szkoły mam trochę dalej , bo znajduje się ona w Mieroszowie , ale i tak lubię do niej chodzić. Moimi ulubionymi przedmiotami są muzyka, plastyka, w-f , język angielski oraz matematyka. Uczęszczam tez na dodatkowe lekcje gry na pianinie. Bardzo interesuje się muzyką. Często spędzam czas słuchając Mp3 lub radia. Sprawia mi to naprawdę bardzo dobra rozrywkę. Lubię też sport a, w szczególności piłkę nożną i siatkówkę. Moja najunochańszą przyjaciólka jest Ala. Bardzo ją lubie bo, przeciez znam ją od dziecka. Uwilbiam spedzać z nia czas jest taka mila i zawsze mi pomaga jak mam problemy. Po prostu dobrze jest miec taka osobe na której zawsze można zawsze polegać.

3

Odpowiedzi

2009-09-05T15:30:14+02:00
My name's paulina . I'm from poland . I live in sokołowo and study in the highschool . I have blond hair , 165 cm high and big blue eye. I love sports . I usually play to football and volleyball. My best friend name ala . I very like do schooping and going for a walk to park . My fawourite class's art and biology . I think I'm good person.
2009-09-05T15:32:31+02:00
My name is Paula. I am 13 age . I have blond hair and blue eyes . I am a slim .I am 165 cm height . I live in Sokołowcu . I ` m go to school in Mieroszowie . I like listen to music and sports . I go to piano lessons . My best frien is Alice , we know from child. My favorite subjects is music , art , sport , english and mathematics .


Mam nadzieje ze bedzie dobrze . Tam gdzie pisze ,, I like listen to music and sports '' to tam jest napisane ze libisz słuchać muzyki i lubisz sport . Dlatego nie pisalam tego ze uwielbiasz grać w piłkę nożną i siatkową , bo tam już pisze ze libisz sport .
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-05T16:22:50+02:00
My name is Paulina. I am very nice and friendly girl. Recently I finished 13 years. I am thin and I have 165cm. I live in Skołowsko with my family. I have to go to school in Miroszów. It is far, but I like go there. My favourite subjects are: music,art, PE, english and maths. I am going to supplementary lessons plaing the piano.(tego zdania nie jestem pewna ale powinno byc dobrze) I am very interesded music. I often listen MP3 or radio, because this give me pastime. I like a sport too, and especially foodball and volleyball. My best friend is Ala. I very like her, because I am familiar with her from children (nie wiem czy mozna tak napisać więc może lepiej napisz from long ago- od dawna). I love spend the time with Ala, because she is so nice and she always help me when I have a problems.
1 1 1