Odpowiedzi

2009-12-09T16:13:25+01:00
Diese Sommerferien habe ich mit meine Eltern in Berlin verbracht. Wir waren dort 10 Tage. Wir haben in dem groβen und schŐnsten Hotel übernachten. Wir haben die Sehenwürdigkeiten gesehen. Wir haben das Brandenburger Tor, die Berlinet Mouer, das Tote Rathhaus, die Siegesaule und die Reichtstag gesehen. Ich habe viel berühmten Personen gesehen, zb.B. Claudia Schiffer. Meinen Vather hat am meisten das Berliner Stadion geffalen. Wir waren auch in Deutsche Oper. Abends bin ich durch die Straβen von Berlin spaziert. Ich habe die Umgebung bewundert. Es waren tolle Sommerferien.

Dostałam za to piątkę i teraz rozsyłam po ludziach. ;P Pomogłam? - gwiazdkę poproszę.
28 4 28
2009-12-09T16:18:25+01:00
W czasie wakacji byłam nad morzem.To szczegół, że nie umiałam pływać, ale za to opaliłam się na brązowo.Codziennie przesiadywałam na plaży wraz z moją rodziną.Mój brat został zakopany aż po głowę w piasku przeze mnie.
Pewnego dnia kiedy szłam na plażę, spotkałam przyjaciółkę, która też wyjechała w to samo miejsce co ja.Miałam nadzieję, że się spotkamy, bo wiedziałam, że będziemy w tym samym mieście.Od chwili kiedy się spotkałyśmy, wiedziałam, że nie będę się nudziła.I miałam rację.Codziennie chodziłam z nią na plażę, kąpałyśmy się, zbierałyśmy muszle, i grałyśmy w siatkówkę.Kiedy nadszedł dzień wyjazdu do domu, to żałowałam, ale cieszyłam się, że wracam do swojego rodzinnego miasta, w którym mam dużo przyjaciół.


Pisałam to teraz, więc nie wiem,
czy Ci się spodoba,
ale liczę na naj ;)
5 3 5