Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-09T16:35:05+01:00
...... Pewnego dnia pani oznajmiła nam, że za tydzień udamy się na wycieczkę do Ojcowa . To miasto niedaleko Krakowa .
.......Kiedy już nadszedł ten dzień, spotkaliśmy się rano o godzinie 7: 30 w szkole . Następnie udaliśmy się na stację PKS i wyruszyliśmy pociągiem na naszą wycieczkę . O godzinie 9 byliśmy w ośrodku gdzie czekaliśmy na naszego przewodnika . Za kwadrans przybyła miła pani z plecakiem . Oznajmiła nam, że mamy mało czasu, a bardzo dużo obiektów do zwiedzania . Od razu wyruszyliśmy. Na początek udaliśmy się do jaskini Łokietka oraz Ciemną, a później ruiny zamku Kazimierza Wielkiego z II połowy XV wieku. Bardzo szybko się poruszaliśmy, dlatego mogliśmy się udać do Doliny Sąspowskiej gdzie zachwyciły nas piękne krajobrazy. Na koniec udaliśmy się do Bramy Krakowskiej. Mieliśmy czas na kupno pamiątek i upominków.
Zmęczeni całą wyprawą wróciliśmy o godzinie 17: 30 .
......Wycieczka bardzo mi się podobała i chciałabym jeszcze raz tam pojechać .

takie .. ? xd .
.... - akapity .
3 2 3
2009-12-09T16:43:44+01:00
.......Na wycieczce byłem z rodzicami, w 2 dzień świąt Bożego Narodzenia, w ubiegłym roku. Byliśmy w środkowej części Polski - w Łodzi.
.......Łódź to miasto bardzo piękne z głęboko rowiniętym przemysłem. Bardzo podobały mi się liczne parki. Odwiedziliśmy Palmiarnię Łódzką, spacerowaliśmy w największym parku w Łodzi - "Zdrowiu" oraz byliśmy w Lunaparku. Bardzo podobało mi się w ZOO ponieważ bardzo lubię zwierzęta. Później poszliśmy obejrzeć gdzie zakupy robią łodzianie i odwiedziliśmy "Galerię Łódzką". Jest tam mnóstwo różnorakich sklepów. Następnie obejrzeliśmy prześliczną i kolorową synagogę prawosławną. Tuż obok znajduje się pomnik Józefa Piłsudskiego. Następnym elementem programu było zobaczenie największej fontanny - na placu Dąbrowskiego. Na wieczór poszliśmy do nowoczesnego kina Cinema City w Łodzi oraz obejrzeliśmy Manufakturę. Następnego dnia byliśmy przejść się najsłynniejszą ulicą Łodzi - ul. Piotrkowską. Przed wyjazdem poszliśmy jeszcze do Teatru Muzycznego na świetny musical - "Koty".
......Z chęcią pojechałabym jeszcze raz, to najcudowniejsza wycieczka w moim życiu.

dzięki ;)
3 2 3