Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-09T16:46:39+01:00
Na 25 lat więzienia skazał sąd 68-letniego Stanisława G., uznając go za winnego morderstwa 2,5-rocznej dziewczynki. Matka dziecka została skazana na 15 lat lat pozbawienia wolności za pomaganie mężczyźnie - poinformował rzecznik Sądu Okręgowego w Zielonej Górze Ryszard Rólka. Uważam, że to sprawieliwy wyrok, choć nie zwróci on już życia tej dziewczynce.


Możliwe są jeszcze dwie fale wzmożonych zachorowań na grypę - poinformował krajowy konsultant ds. epidemiologii prof. Andrzej Horban podczas konferencji prasowej w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Wydaje mi się, że to wszystko jest za bardzo rozgłośnione, przez co ludzie coraz częściej wpadają w panikę.

Gdyby próbny egzamin maturalny z matematyki, przeprowadzony w listopadzie przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, był prawdziwym egzaminem, to zdałoby go 76 proc. maturzystów. Tylu bowiem z przystępujących do próby uzyskało minimum 30 proc. punktów wymaganych do zdania egzaminu Myślę, że powinny być próbne matury, ponieważ dzięki temu można zrozumieć pewne błędy, no i mam nadzieję, że lepiej zadać.

Zajęci przygotowaniami do studniówki i nauką do matury, uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu pamiętają o innych. Biorą udział w akcji "Tadżycka krowa": zbierają puszki, które zamierzają sprzedać w skupie i za uzyskane pieniądze kupić krowę dla gospodarstwa w Tadżykistanie. Jednak są na tym świecie o dobrym sercu dla zwierząt i ludzi włącznie! :-)) BRAWO!!


Minister zdrowia Ewa Kopacz poinformowała, że spada liczba zachorowań na grypę. - Cieszę się, że ten szczyt mamy już za sobą. Teraz będzie wolny okres opadania - powiedziała Ewa Kopacz dziennikarzom podczas konferencji "Wszyscy jesteśmy pacjentami", zorganizowanej w Warszawie. Oby tak dalej, wydaje mi się, że to po prostu jest tak nagłośnione, żeby wyłudzić pieniądze od każdego!

Poseł Krzysztof Matyjaszczyk (Lewica) z komisji śledczej ds. nacisków skręcił nogę i ma zwolnienie lekarskie do końca roku. W związku z tym głosowanie nad odwołaniem Andrzeja Czumy (PO) z komisji powinno być przełożone. SKANDAL! Jak można pisać coś takiego... Poseł skręci nogę i już wielkie halo, a jak tyle ludzi ginie, to cisza... to jest po prostu żenujące.


Nie wiem, czy o takie coś ci chodziło. :-)))
1 5 1