Odpowiedzi

2009-12-09T17:01:22+01:00
Film Step Up. 2
To kolejny film opowiadający o losach tancerzy ,
którzy po mimo brakowych środków na doskonalenie swoich umiejętności Potrafią stworzyć grupę taneczną i występować na ulicznych pokazach by wybrać najlepszą ekipe i podnieść poprzeczkę najróżniejszych kombinacji wyczynowych oraz tanecznych.
W Filmie głównie chodzi by pokazać , jak wiele jest utalentowanych młodych ludzi którzy potrafią pokazać swoj talent taneczny a jednocześnie nie wydając na to ani grosza.
Ciekawy pomysł na pokazanie i podrzucenie pomysłu młodym ludziom na spędzanie czasu.
Zawarte są również wątki przyjaźni- wsparcia najbliższych oraz poparcie otoczenia .. Miłości - ukazane , że " taniec łączy ludzi"

Moim zdaniem ten film jest warty obejrzenia, ponieważ mysle , że przemawia do młodzieży i może również zachęcić by więcej osób odkrywało swoje talenty nie tylko taneczne :)


l
2009-12-09T17:04:55+01:00
Jest to druga część tanecznego hitu "Step up". Wprawdzie niewiele łączy go z pierwowzorem, ale zachowuje tą wspaniałą muzykę i taniec...
Bohaterką jest zbuntowana Andie, która należy do nielegalnie działającej ekipy tanecznej o nazwie "410". Dziewczyna wychowywana jest przez przyjaciółkę swej nieżyjącej matki, która jednak postanawia odesłać podopieczną do jej rodziny w Teksasie. By móc pozostać wśród przyjaciół, Andie decyduje się wziąć udział w przesłuchaniach do MSA (Akademii Sztuki).
Mimo swego ulicznego styliu tańca, dziewczyna dostaje się do szkoły i poznaje mnóstwo utalentowanych osób. Część z nich wykorzystuje swój talent. Pojawia się też chłopak o imieniu Chase, który się zakocha w głównej bohaterce. Ciąg wydarzeń doprowadza do ostatniej sceny, w której Andie wygłasza bardzo poruszającą mowę do grupy zbuntowanych młodych ludzi, których największą pasją jest taniec. Zwieńczeniem fabuły jest popisowy układ zaprezentowany przez przyjaciół Andi.
Ogólnie, film jest bardzo ciekawy i nawet ktoś, kto nie lubi filmów tego typu powinien się w nim "zakochać".