Odpowiedzi

2009-12-09T17:00:33+01:00
Moim wielkim hobby jest kolarstwo. Uwielbiam jeździć na rowerach i sprawia mi to pzyjemność. Kolarstwo uprawiam od 6 miesięcy. Kilka razy uczestniczyłam w zawodach, lecz nie odniosłam jeszcze żadnego poważnego sukcesu. Moje hoby wymaga dużo poświęcenia. Codziennie trenuję po 3 godziny, lecz nie umiem bez tego sportu żyć, gdyż jest on bardzo fascynujący!

Pozdro;)
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-09T17:00:59+01:00
Ludzie interesują się wieloma rzeczami. Bywają to zwierzęta , taniec , sport i wiele różnych rzeczy. W moim wypadku jest to sport , a ogólniej kolarstwo.
Sport ten sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Zajmuję się nim już od sześciu miesięcy i nie zamierzam rezygnować. Mój trening trwa trzy godziny i odbywa się codziennie. Zdaję sobie sprawę, ze jest to bardzo długo i wiele osób się mnie pyta jak znajduję czas na lekcje i naukę, ale wychodzę z założenia , że chcieć to znaczy móc. Kolarstwo dodaje mi sił i sprawia,że nawet nauka nie wydaje się taka straszna.
Startowałam już nawet w zawodach, ale dotąd nie odniosłam żadnych sukcesów. Mam nadzieję , że to się zmieni.Chcę włożyć w to jeszcze więcej wysiłku i wierzę , że mi się uda.
Jestem bardzo zadowolona, że znalazlam w życiu coś co naprawdę uwielbiam.
1 1 1