Odpowiedzi

2009-12-09T17:49:09+01:00
Współczesny świat,każdy z nas interpretuje to inaczej.Czy rzeczywiście świat jest tak kolorowy jak się o nim mówi?Jak jest w innych domach?Jak rodzice wychowują swoich dzieci?
Oczywiście zdarzają się rodziny , w których to rodzice używają przemocy , lub znęcają się psychicznie.Dlatego tak dużo młodych osób popełnia samobójstwo.
Niektózi rodzice są niedojżali do tego , żeby być rodzicami.Uważam tak iż myślą , że mają władze nad całym światem.Przez co dzieci czują się urażone , odżucone na drugi plan , często myślą iż są nikim w życiu ich rodziców.Rodzice myślą , że przez takie traktowanie ich dzieci staną wdrążą się bardziej w życie, że są wzloty i upadki.Jednak to nie na tym polega!Wychowanie dziecka , nie polega tylko na rozkazywaniu i na awanturach.Dziecko większość rzeczy wynosi z domu.Kiedyś jeszcze dzieci , które są tak traktowane , z czasem pokażą rodzicom , co ich nauczyli .Jednak nie wiem czy to będzie dobre.
Na zakończenie tej rozprawki, chciałabym powiedzieć , iż dzieci powinno sie wychowywać w inny sposób.Nie na ciągłym rygorze.