Jesteś na kilkudniowej wycieczce szkolnej. zwiedzacie park narodowy i obserwujecie przyrode. chcesz wysłać pocztówke do swoich znajomych.uwzględnij:
-gdzie przebywasz
-czym się zajmujecie
-jaka jest pogoda
-jak podoba ci sie wycieczka

licze na waszą pomoc;]]

3

Odpowiedzi

2009-12-09T17:59:31+01:00
Cześć Tom!
Razem z klasą jestem w Tatrzańskim Parku Narodowym . Jest piękna pogoda, choć jeszcze pół godziny temu padał deszcz. Codziennie chodzimy po górach, wczoraj wspięliśmy się na szczyt Giewontu. Jest świetnie . Z pozdrowieniami (imię)

Hi Tom!
Together with the class I'm in the Tatra National Park. It is beautiful weather, but still half an hour ago it was raining. Every day we walk in the mountains, yesterday climbed to the top of Giewont. This is great. Best regards ( i tu Twoje imię)
2009-12-09T17:59:39+01:00
Cześć Jolu! (tu znaczek :D)
Na początku chcę Cię pozdrowić i powiedzieć, że jestem na 5-cio dniowej wycieczce szkolnej w Gdańsku. Nocujemy w holetu, który znajduje się blisko morza. Pogoda jest świetna. Każdy chodzi na krótki rękaw wczoraj nawet pływaliśmy w morzu.(przyjmujemy że jest lato xD). Zwiedzamy różne parki krajobrazowe. Dziś znalazłam bardzo rzadki okaz kwiata. Wycieczka jest bardzo fajna i każdy się dobrze bawi.
Jeszcze raz pozdrawiam .........................
(tu podpis)Jolu Hi! At the beginning I want to greet you and say that I am at 5-day school trip to Gdansk. Are accommodated in holetu, which is located near the sea. The weather is great. Everyone goes to the short sleeve yesterday, even swam in the sea. We visited various parks. Today I found a very rare flower. Trip is very fun and everyone is playing well. Once again I greet ..............
2009-12-09T18:02:04+01:00
Hello Alex.

We are in beutiful city in Norway ,it's fantastic Oslo. Today we would like go to muscial event with Alexander rybak.
weather, unforunately is not very good , but you now it's a Norway ;-) Cold country.
Trip is really cool . I'm really happy .that i;m here..

Carol;_0