Potrzebuje pilnieeeee....... z języka rosyjskiego list do koleżanki badz kolegi gdzie ma byc 120 WYRAZOW a mianowice o wakacjach gdzie je spedzilam, z kim bylam , jakie byly wrazenia moje mozna napisac cos od siebie o tych wakacjach..... i jeszcze potrzebuje napisac list do rodziny o swietach bozego narodzenia podobne cos jak z tym o wakacjach...... pomozcie pilnie potrzebuje

1

Odpowiedzi

2009-12-10T13:52:43+01:00
WAKACJE

Wersja rosyjska:

Привет Мартин. Я просто на отдыхе в Леба. Я отдохнуть после очень долгого учебного года. То есть лежать на пляже и есть мороженое:). Вместе со мной также Bartek и Питера. Мы живем в 3-местный номер. Комнаты аккуратные и уютные. У нас есть соседи и приятно вкусная еда. На данный момент мы посетили? Море: D! Вода является поистине божественным. В второй половине дня, мы намерены идти на обед и обратно на пляж. В конце концов вам понравится наше лето.

Wersja polska:

Czesć Marcinie. Właśnie jestem na wakacjach w Łebie. Odpoczywam po naprawdę długim roku szkolnym. Właśnie sobie leżę na plaży i jem lody:). Razem ze mną są również Bartek i Piotr. Mieszkamy w 3 osobowym pokoju. Pokoje są zadbane i przytulne. Mamy miłych sąsiadów i wspaniałe jedzenie. Co na razie zwiedziliśmy? Morze :D!! Jest naprawdę boska woda. Po południu zamierzamy iść na obiad i znów na plaże. W końcu trzeba korzystać z uroków lata.

---------------------
Rada na przyszłość:
Za tak rozbudowane zadanie dawaj więcej niż 10 punktów - przynajmniej 20. Za 10 punktów nikt nie będzie chciał tego zrobić;)

Proszę o przyznanie punktów i pozytywny komentarz do profilu;)

Pozdrawiam;]