Czy potrafisz rozmawiać z kolegami o wierze w jezusa chrystusa czy nie wstydzisz sie przyznać do wiary w niego?
......
pomocy ja nie mam pojęcia jak odpowiedzieć no muszę no nasiać ze nie wstydzić no bo sami wiecie ;]
ale wgl sama juz nie wiem ;/
nie chodze ostatni o do kosciola i wgl ;/
do troche bez sensu moim zdaniem ;/
sama nie wiemm cyz wierze czy nie ;/

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-09T18:21:28+01:00
W obecnych czasach temat Jezusa Chrystusa, oraz ogólnie kościoła w gronie młodych ludzi takich jak Ja jest bardzo rzadko spotkany. Ja osobiście nie wstydzę się rozmawiać o swojej wierze, chętnie chodzę do kościoła i uważam, że powinniśmy wszyscy więcej na przedstawiony temat rozmawiać.

4 3 4
2009-12-09T18:23:46+01:00
Uważam , że ogłaszanie swojej wiary w Jezusa Chrystusa nie jest wstydem, ponieważ przyjęłam chrzest święty oraz przyjmuję komunię świętą i dalsze zagłębianie swojej wiary nie krępuje mnie. Uważam, że tak samo brzmi zdanie moich rówieśników. jeśli pomogłam to nie ma za co ;)
6 2 6
2009-12-09T19:14:38+01:00
Wraz z moimi kolegami często rozmawiamy o Jezusie Chrystusie, osobiście uważam że ludzie często powini podejmować tego typu rozmowy, bo przecież bez Boga nie ma miłości, a miłość jest najważniejsza, dlategoo zachecam moich kolegów aby chodzili wraz ze mna na mszę święte, spowiadali się, i przyjmowali komunie świętą. Żaden człowiek nie powinien wstydzić się Boga, a szczególnie młodziez bo nie ma w tym nic wstydliwego, wręcz przeciwnie powiniśmy sie szczycić tym że jesteśmy dziećmi Bożymi, i nie grzeszyć bo Jezus oddał za nasze grzechy życie
6 3 6