Pani z polaka zadala mi p.dom opisz swoja zabawke,przedmoid z dzieciństwa który najbardziej lubie,e.
konstrukcaj opisu:
1przedstawienie przedmiotu,poisu
2 opis(kolor,kształt,wielkość,cechy szczegolne, skad się wzięło, do czego służy
3 ocena
mam napisać wedlug tego planu acha i jak zdobywa się punkty

3

Odpowiedzi

2009-09-05T21:38:24+02:00
Moim ulubionym przedmiotem z dzieciństwa jest mój pluszowy miś którego dostałam od rodziców.
Jest on pluszowy i bardzo mięciutki. Jest średniej wielkości i ma słodkie brązowe oczka. Jest żółty i ma czerwoną bluzeczkę i nie jest w nic więcej ubrany.
Bardzo lubię tego misia i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Wiąże się z nim wiele wspomnień kiedy byłam jeszcze mała . Jest on podobny do misia który jest z bajki i na którego patrzyłam.
1 5 1
2009-09-05T21:45:59+02:00
Opis samochodu.
Opisywanym przeze mnie przedmiotem jest samochód, który kupili mi rodzice na 5 urodziny.
Zabawka ta ma 8 cm długości i 3 cm szerokości.Wysokość mierzona od koła do dachu to 3 cm.Samochód jest czerwony, a jego opony są czarne. Spód samochodu jest srebrny. Zabawka wykonana jest z plastiku , tylko koła są gumowe.Przedmiot ten znajduje się zazwyczaj na mojej półce.Służy przede wszystkim do zabawy. Szczególną cechą mojego samochodu jest zdrapany lakier na dachu. Zadrapania sięgają mojego dzieciństwa, gdy podczas zabaw przedmiot ten zderzał się z innymi zabawkami.
Według mnie to najlepszy prezent, który zachowałem do dzisiaj. Przypomina mi o błogim dzieciństwie.


imie i nazwisko
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-09-05T22:07:40+02:00
Moją ulubioną maskotką z dzieciństwa był króliczek któremu nadałam imię Kacper.
Kacper to średniej wielkości, szary pluszak. Zabawka ta miała duże czarne oczy, mały nosek i bardzo śmieszne wąsy.Cechą szczególną mojej ukochanej maskotki była niebieska kieszonka z narysowanym obok słoneczkiem. W kieszonce tej przechowywałam swoje pierwsze liściki, które dostawałam od chłopców z klasy. Kacper był nieodłączną częścią mojego życia przez 6 lat. Pluszaka dostałam w 7 urodziny od mojej babci. Pamiętam, że zawsze wypłakiwałam się w ukochaną maskotkę a także nie mogłam bez niej zasnąć.
Myślę, że króliczek Kacper zostanie jeszcze długo w moim domu, ponieważ chcę go przekazać swoim dzieciom aby wiedziały czym ich mama się bawiła w dzieciństwie.
1 5 1