Więc muszę opisać swój dzień jak go spędzam itp, prosiłbym aby ktoś napisał to mi w j. niemieckim w zdaniach złożonych na poziomie 3 gimnazjum (nauka j. niemieckiego od I kl. gimnazjum). Wypracowanie musi być w co najmniej w 9-10 zdaniach.

Proszę aby nie było to tłumaczone w translatorze!

A tutaj krótko jak powinno to brzmieć tylko, że w języku niemieckim ;/. Można to przetłumaczyć tylko żeby było to na poziomie 3 gimnazjum. Z góry THX za pomoc.

Wstaję o 6:30 i załączam komputer. Następnie jem śniadanie i idę umyć zęby. Około godziny 7:30 wychodzę do szkoły, do domu wracam koło godziny 15:00. Po przyjściu do domu jem obiad, i oglądam telewizje. Po godzinie 17:00 odrabiam lekcję, a także uczę się. Potem znów oglądam telewizje lub gram na komputerze. O godzinie 19:00 jem kolację, a potem pakuję się do szkoły. Gdy się spakuję idę pograć na komputerze. Koło godziny 21 idę wziąć prysznic, a następnie idę spać.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-09T18:34:41+01:00
Masz krótkie wypracowanie może nie coś jak Twoje po j.pol. ale jest :)

Ich stehe um sechs Uhr auf. Dann wasche ich mich und frühstücke. Ich ziehe mich um halb sechs an. Um sieben Uhr fahre ich mit dem Bus in die Schule. Um acht beginnt der Unterricht. Ich habe zuerst zwei Stunden Chemie. Dann habe ich drei Stunden Sport. Um dreizehn Uhr zehn kommt noch Deutsch. Um vierzehn Uhr gehe ich nach Hause.Danach um fünfzehn Uhr esse ich zu Mittag. Am Nachmittag gehe ich mit meinen Freunden aus. Häufig verbringen wir unsere Freizeit im Park. Ich gehe um zweiundzwanzig Uhr schlafen.