Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-09-05T21:55:24+02:00
Według mnie niezapomniane wakacje powinny być niesamowitym wydarzeniem, a za razem wspaniałym przeżyciem. Chwile te, to takie do których można by było mile wracać, opowiadać innym o swoich wspaniałych przygodach i o nowych znajomościach.
Mam na myśli wakacje moich marzeń, które chciałabym przeżyć gdzieś daleko, w jakimś spokojnym nieznanym miejscu. Chciałabym odkrywać nowe, niesamowite miejsca, przebywać w pięknych urokach jakiś starych ruin. Chciałabym poznawaćmroczne tajemnice miast, a także wielu ciekawych ludzi, z którymi można by było spędzać miło czas. Moim marzeniem jest podróżować i zwiedzać jak najwięcej fantastycznych miejsc i zabytków.
Wiadomo jak wakacje to i piękna pogoda - słońce, morze, piasek. Uważam, że takie wakacje wakacje chciałaby spędzić nie jedna osoba, bo przecież każdy ma marzenia, nie jedne się spełniają, a ja do takich wakacjimogłabym wracać co rok, ponieważ uważam, że byłyby dla mnie naprawdę niezapomniane.

Masz zarys wypracowania więc pododawaj tam okreslenia, sytuacje itp. aby zająć czymś kartkę :)
5 2 5
Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-05T23:40:56+02:00
Wakacjie moich marzeń.
Zawsze marzyłam o wyjeździe zagranicznym lecz nie takim zwykłym do Hiszpani, Włoch czy innego Europejskiego państwa lecz do Japoni a dokładniej do Tokio-miasta, które nigdy nie śpi. Taki wyjazd byłby dla mnie czymś nowym nie tylko nauczyłabym się wiele o kulturze Japończyków ale także poznałabym lepiej Azjie od strony geograficznej. Być może zainspirowałoby mnie to do napisania książki lub nauczenia się nowego języka jakim jest Japoński. Najchętniej poleciałabym tam samolotem ale nie pogardziłabym zwykłymi środkami transportu takimi jak pociągi czy nawet w ostateczności autobusy. Najważniejsze dla mnie jest jednak bym nie była sama w tym wielomilionowym mieście. Z chęciom wzięłabym tam ze sobą moich oddanych przyjaciół i rodzine by i oni ujrzeli uroki tych ciekawych miejsc. W pierszej klejności zjadłabym tam sushi by spóbować kuchni japońskiej. Wybrałabym to najzwyklejsze przyżądzone z owoców morza, ryżu, wodorostów oraz warzyw. Nie jestem pewna czy będzie mi ono smakować ale zawsze warto spróbować. Myślę że czesto wychodziłabym tam na ulice by poznawac ludzi i podziwiać postęp w motoryzacji i budownictwie jakiego dokonali japończycy oraz zwiedzić przydrożne sklepy z pamiątkami. Z pewnością wybrałabym się równiez do Kobe- miasta w Japoni położonego na wyspie Honsiu. Zwidziłabym tam najsłynniejsze na świecie Muzeum Sztuki Prefektury . Taki wyjazd byłby spełnieniem moich wszystkich marzeń. Ospoczęłabym, zrelaksowała się i dopiero wtedy byłabym gotowa do rozpoczecia nowego roku szkolnego.
9 4 9