Pomocy. na jutro mam do napisania list z niemieckiego. postanowiłes kupić sobie psa, napisz do koleżanki jajiego psa i skąd weżmiesz pieniądze jak będziesz się nim opiekować i co zrobisz z nim w ciągu wakacji, co o tym pomyśle sadzą twoi rodzice i co myśli na ten temat twoja koleżanka

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-09T20:10:05+01:00
Witaj kochana!
Pisze do Ciebie, ponieważ chciałabym pochwalić ci się, że kupię sobie psa. Wiesz, że od dawna o nim marzyłam, ale nie mogłam przekonać rodziców. Na szczęście już się zgodzili. Mam trochę uzbieranych pieniędzy, a resztę dołożą mi rodzice. Wybrałam owczarka niemieckiego.Uwielbiam te psy. Są takimi wiernymi przyjaciólmi. Będę go pielegnowała, szczotkowała, karmiła, wychodziła na spacery. Wiem, że niedługo zbliżają się wakacje, i gdy wyjadę na obóz, nie będzie miał się kto nim zajmować, bo przecież rodzice, albo całe dnie w pracy, albo wyjezdzają w delegację. Ale mój przyjaciel, sąsiad zgodził się nim opiekować, podczas mojego wyjazdu. Moi rodzice, trochę się martwią, że to będzie problem dla sąsiadów, ale moja koleżanka, doradziła mi, że to nie jest zły pomysł. Czekam z niecierpliwością na odpowiedz od Ciebie. Gorące pozdrowienia dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Trzymaj się Ciepło. Izabell.


Hallo liebe!
Schreiben an Sie, weil Ich mag würden diejenigen, die einen Hund zu kaufen empfehlen. Sie wissen, habe ich es schon immer davon geträumt, aber ich konnte nicht überzeugen die Eltern. Glücklicherweise kamen sie überein. Ich habe etwas Geld angesammelt und machen den Rest meiner Eltern. Ich habe diese niemieckiego.Uwielbiam Schäferhunde. Sie sind so treue Freunde. Ich werde es zu pflegen, Bürsten, Füttern, gehen spazieren. Ich weiß, dass die Ferien bald näher, und als ich ins Lager gehen, werden nicht mit ihm zu tun, die, weil die Eltern oder den ganzen Tag im Büro oder auf Dienstreise gehen. Aber mein Freund, ein Nachbar vereinbart, für ihn Betreuung während meiner Reise. Meine Eltern, ein wenig besorgt, dass es ein Problem für die Nachbarn sein werden, aber mein Kollege riet mir, dass dies nicht eine schlechte Idee. Ich freue mich darauf, von Ihnen zu antworten. Herzliche Grüße an Sie und Ihre ganze Familie. Halten Sie die Hitze. Izabell.