Odpowiedzi

2009-12-09T20:03:45+01:00
Lektura była ciekawa oraz interesująca. Wiele działo się z bohaterami. Kochanków spotkało wiele nieszczęść jednak prawdziwa miłość zwyciężyła. Byłam zachwycona tym w jaki sposób wyrażali sobie miłość po raz pierwszy.Moją sympatię wzbudzil tez ojciec Laurenty, który nie wyjawił sekretu ślubu Romea i Juli. Nie zgadzam się jedynie z rodzicami
tych zakochanych w sobie ludzi, bo nie pozwolili im trwac razem w miłości.Uważam, że wszystkie ich poczynania były konieczne, bo kiedy się kocha zdolnym się jest do najwyższych poświęceń i właśnie w tej książce można to potwierdzić.
13 4 13
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-09T20:10:06+01:00
Ostatnio miałam tą lekturę , także myślę , że mogę pomóc . :)

Moje wrażenia po przeczytaniu tragedii Williama Szekspira "Romeo i Julia" , są jednoznaczne . Bardzo mi się podobała ta tragedia i wzbudziła we mnie chęć przemyśleń .Do głowy zaczęły mi napływać pytania : czy tak piękna miłość może się pojawić ? Czy dwoje ludzi potrafi w tak piękny sposób okazywać sobie miłość . Czy miłość potrafi być tak piękna , że ludzie oddają za siebie życia , bez głębszego zastanowienia Czy tak naprawdę , miłość przeżywa się nie zależnie od wieku , czy innych aspektów . Uważam , iż ten dramat świetnie ilustruje to , jak silne potrafią być uczucia człowieka , do drugiej osoby . Na podstawie tegoż dramatu , odpowiedziałam na wszystkie pytania twierdząco . Uogólniając moją wypowiedź , dramat ten wzbudził we mnie nieodgadniętą chęć filozofowania , na tematu związane z miłością .

Mam nadzieję , że pomogłam , i z góry przepraszam za tak dużo słów "że" .:)
13 4 13