Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-09T20:10:48+01:00
Według mnie człowiek powinien czuć się zobowiązany do swojego narodu i dążyć, aby było w nim jak najlepiej. Młodzież - uczniowie powinni dążyć do jak najlepszego wykształcenia, tka aby w przyszłości móc decydować o losie kraju. Wszyscy powinniśmy brać udział w wyborach, ponieważ to też jest sposób na poprawienie sytuacji w kraju. Żołnierze powinni bronić kraju przed wszelką wrogością. Pamiętajmy, dbając o Ojczyznę dbamy o samego siebie.

; )
3 5 3
2009-12-09T20:21:37+01:00
Patriota jest to osoba niezwykle oddana swojej ojczyźnie.
Nie każda osoba poświęciła by swoje życie, by ratować ojczyznę. Są też ludzie których z pełnym przekonaniem możemy nazwać patriotami. Dobrym przykładem są rzołnieże, którzy walczyli na wojnie dla dobra Polski.
W tych czasach jest tak samo. Od zawsze tak było: żeby zostać patriotą nie trzeba iść na wojnę. Można to robić inaczej: nie rzucać śmieci gdzie popadnie, można iść do szkoły wojskowej, nie wyjeżdżać z kraju, a jeżeli jest taka potrzeba, to nie wolno wstydzić się swojej narodowości. Trzeba odważnie mówić, że jesteśmy polakami i nie wstydzimy się tego.
Każdy powinien być dumny z tego skąd pochodzi i godnie reprezentować swój kraj. :)

Pozdro . ;]
3 2 3