Odpowiedzi

2009-12-09T20:49:35+01:00
Według mnie wynika to ze skali pokrucieństwa , gdyz wykluczajac juz fakt ze była to najokrutniejsza zbrodnia podjeta wobwc ludzkosci, zgineli tam nie tylko zydzi ale i wiekszosc rodowitych mieszkanców europy : osadzono w nim zarówno Polaków jak i Amerykanów , anglików , austryiakow ,belgów ,bułgarów ,chorwatów ,cyganów ,czechów francozow ,grekow ,holendrow , hiszpanów ,litwinow ,łotyszów ,niemców, rosjan, serbów ,słowaków, słowenców, szwajcarów, turkow, wegrów, włochów ,zydów.
przeprowdzano liczne eksperymenty na ludziach ,trafiali tam zarówno kobiety i dzieci starcy ,młodziez. ludzie gineli z głodu i skrajnego wycienczenia,szerzyły sie epidemie w zwiazku z brakiem jajich kolwiek warunków sanitarnych wiezniów. w swoisty sposób zajmowano sie wiezniami w obozowym szpitalu. wpierwszej fazie istnienia obozu leczenie tam było fikcja ,potem w zwiazku ze stale rosnazcym popytem na siłe robocza leczono ,ale tylko tych rokujacych i zdatnych do dalszej pracy , innych usmiercano zastrzykiem z fenolu lub kierowano do komór gazowych .
skala okrócienstwa i cierpien oraz zbrodnier jkie popełniono na sumireniach tych niewinnych ludzi nie sa do opisania. według mnie najwiecej szczescia mieli ci wiezniowie którzy nie przetrwali transportu.
ponad to przeprowdzano liczne eksperymenty na płodach ,ciezarnych ,dzieciach ,i ludziach chorych ,doprowadzało to do kalectwa a w rezultaci powolnej bolesnej smierci...