Napisz list do swojego ulubionego muzyka (zespolu muzycznego) i opisz w nim wrazenia ,jakie wywarla na tobie jego muzyka . odwolaj sie do dwoch wybranych dziel tego artysty (co najmniej 2 strony) może być do byle jakiego muzyka abo zespolu


Mają Być Dwie Karkti z Zeszytu !! mniej więcej prosze o szybkie napisanie tego zadania pnieważ mam na jutro

1

Odpowiedzi

2009-12-10T14:10:20+01:00
10,12,2009 ( miejscowość)

Droga P. Loreeno Mckennitt
Mam na imie ( twoje piękne imie ) I chciałbym powiedzieć , że każda Pani pływa czy też koncert naprawdę powoduje , że ludzi wbija w fotel. Nie zależnie od ich upodobań trafi Pani w każde serce. Myśle , że to jaki utwór się tu tworzy ,że jest to mistrzostwo Świata. Dlaczego ? Ponieważ każdy utwór przez panią jest tak zrobiony , że nie było by możliwe nic w nim zmienić. Bardzo się Cieszę , że mogę Pani o tym napisać , ponieważ zależało mi bardzo aby ukazać , że nie tylko starsi ludzie słuchaj takiej muzyki. Myśle , że to super sprawa, cóż ja mam ( twój wiek ) lat i Każda z Pani piosenek jest na inny dzień czy też na inny nastrój . co jest swoją drogą bardzo ciekawe bo mało wykonawców potrafi tak nagrywać płyty.
Tak naprawdę to jest piękne , że zrobiłą pani taką płytę , że nie trzeba słuchać innych piosenek bo to jest ten klimat o który mi chodziło. Kiedy jest mi smutno i kiedy jest mi wesoło niezależnie co, Któraś z pani piosenek zawsze odzwierciedli mój nastrój. To jest właśnie dla mnie Mistrzostwo świata.
I to niezależnie od Płci czy też od upodobań zawsze warto sięgnąć po pani piosenki .
Bardzo się ciesze , że mogłem do pani napisać jest to wspaniałe uczucie , że mogę napisać moje zdanie, które tak naprawdę w pani świecie jest mało ważne prawda?, no bo co tam może znaczyć list od ( twój wiek słownie) latka Ale Cieszę się , że mogłem napisać bo to wiele dla mnie znaczy.

Pozdrawiam i zyczę kolejnych tak świetnych płyt jak poprzednie:)
( twoj piękny podpis :) )


/sorry , że napisałąm o niej bo kurde na początku wydawało mi się , żę jesteś dziewczyną niewiedzieć czemu xD
Jeśli masz duszę artysty to myśle , żę to będzie dobre dlatego , że mało chłopaków słucha tak dobrej muzyki a jeszcze mniej umie się do tego przyznać ... Myślę , że dostaniesz fajną ocene jak byś to pokazał Bo już tak raz było i podziałało :) To się chwyt marketingowy nazywa ;] ale ok powodzenia :)