Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-10T11:31:36+01:00
"Jezus objawia nam Ojca" co znaczy, że Jezus jest naszym Ojcem. Ojcem czyli kimś kto nas kocha, na komu na nas zależy. I pragnie zrobić wszystko byśmy byli szczęśliwymi dobrymi ludźmi. Tak jak nasz rodzic dba o nasze dobro, chce aby nic złego nam się niestało, abyśmy cieszyli się życiem, i przekazywali jego nauki dalszym pokoleniom. Chce on także abyśmy zmieniali świat na lepsze. Niektórzy ludzie zadaję sobie pytanie " Jak ja, jeden człowiek, przekonam świat by się zmienił? " Ale to bardzo proste wystarczy, że będziesz dobrym człowiekiem i będziesz przekazywał swoim dzieciom i dalszym pokoleniom jak należy żyć, zgodnie z nauczaniem Chrystusa. Ten gest wystarczy, musisz po prostu jeszcze raz powiem, byc dobrym człowiekiem.

Jezus objawia nam Ojca - znaczy że dla Jezusa jesteśmy kimś ważnym, i żeby Jezus był z nas zadowolony musimy stać się lepsi niż jesteśmy.
3 3 3
2009-12-10T11:42:19+01:00
Jezus jest naszym przewodnikiem, pomocnikiem, nauczycielem. pomaga nam żyć zgodnie z prawem Bożym. Tłumaczy ile Bóg, czyli nasz ojciec dla nas zrobił i jak nas kocha, dlatego my również musimy go obdarowywać miłością. Jak to zrobić? Wystarczy kochać bliźnich, traktować ich z szacunkiem i pomagać w każdej sytuacji. Miłość, którą dajemy bliźnim dajemy Bogu. Jezus pomaga nas czynić dobrze dzięki czemu ułatwia nam drogę do Boga.

Mam nadzieje, że pomogłam :)
2 3 2