Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-10T13:12:03+01:00
Pewnego dnia, pewna dziewczynka - Maja poszła na spacer. Miała zamiar spędzić ten dzień z przyjaciółką, ale ta powiedziała jej, że się rozchorowała, i nie mogą się razem wyjść.
No więc spacerując po parku, Maja myślała o tym żeby odwiedzić przyjaciółkę z małym prezentem. Wbiegła do sklepu i kupiła ulubioną czekoladę Kasi. Gdy zapukała do drzwi, otworzyła mama. Maja bardzo uprzejmie spytała, czy może wejść i zobaczyć się z Kasią. Odpowiedź ją rozczarowała, bowiem okazało się, że Kasi nie ma w domu, wyszła godzinę temu z Moniką.
Maja bardzo się zasmuciła. Zadzwoniła do Kasi, żeby zapytać gdzie jest... chciała się upewnić czy przyjaciółka ją oszukała. Gdy dziewczynka odebrała i usłyszała pytanie, zaczęła przeraźliwie kaszleć, i oburzonym głosem stwierdziła, że w łóżku. W tym momencie Maja przechodziła przed ich ulubioną kawiarnią i zobaczyła przyjaciółkę.
Kasia także spostrzegła dziewczynę, ale nie zdążyła jej dogonić ponieważ Maja puściła się biegiem, a była bardzo szybka.
W szkole następnego dnia Kasia usiłowała przeprosić przyjaciółkę, a Maja połykając łzy, wybaczyła jej.
  • Użytkownik Zadane
2009-12-10T17:33:32+01:00
Ania przeprowadziła się do jarocina poznala tam asię.Od razu się polubiły.
ania myślala ze Asia jest jej przyjaciółka jednak okazało sie że nie jest.
To przysłowie jest prawdziawe,,prawdziwych przyjacioł poznajemy w biedzie'' uwazam że to prawda ania zobaczyła jaka jest asia naprawde.