Odpowiedzi

2009-12-10T16:37:35+01:00
Drogi Panie Burmistrzu!


Panie Burmistrzu, mam wielki zaszczyt pisać do pana. Miałabym do pana wielką prośbę, ode mnie, a także od mieszkańców naszego wspaniałego miasta.
Chcielibyśmy, aby w naszym mieście rozbudowano basen. Zbieramy pieniądze razem z mieszkańcami, w sposób sprzedawania różnych rzeczy, ubrań, a także zabawek na naszym rynku. Zrobiliśmy także zbieranie pieniędzy,przez wszystkich mieszkańców do "Wielkiej świńki skarbonki". Mamy nadzieję, że uzbieramy wystarczającą sumę pieniędzy na rozbudowę basenu.
Bardzo dziękuję za przeczytanie listu i czekamy z mieszkańcami na efekty naszej pracy, a także pomoc Pana Burmistrza.

Z upoważaniem .........9 2 9
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-10T16:39:21+01:00
10.12.2009

DROGI PANIE BURMISTRZU !
Piszę do pana w bardzo ważnej sprawie. Mianowicie, chodzi o budowę basenu.Zdaję sobie sprawę, że jest to niezwykle kosztowna inwestycja, jednak naprawdę warto !
W naszej okolicy jest dużo osób interesujących się pływaniem.A ci którzy sądzą, że ta dziedzina sportu nie jest dla nich być może zmienią swoje zdanie, gdy będą mieli blisko siebie basen, na pewno chętnie by go odwiedzali.
Dlaczego jeszcze w naszym mieście miałby powstać basen ? No cóż. W końcu SPORT TO ZDROWIE! Zapewne zgodzi się Pan ze mną, że sport i rekreacja są niezwykle ważne. Dzieci z naszej szkoły ucieszyłyby się, gdyby zorganizowano zajęcia na basenie.
No i oczywiście ludzie uwielbiają pluskać się w wodzie, odprężyć się w jacuzzi lub posiedzieć w saunie, nawet podczas zimy. Myślę, że warto, zbudować taki basen. Poszłoby to na korzyść miastu ale także jego mieszkańcom oraz ludziom z okolic !

Mam nadzieję, że moje argumenty były odpowiednie i szczerze rozważy Pan moją propozycję.

(podpis)
10 3 10