Rozwiń odpowiedź Izajasza "Oto ja, poślij mnie", biorąc pod uwagę:
- Co dziś stanowi o sile powołania?
- Na jakich wartościach u współczesnej młodzieży Bóg może budować wielkie powołania?
nie piszcie nie na temat i po jednym zdaniu tylko z pół kartki A5 bo inaczej będę zgłaszać jako spam
z góry dzięki
proszę o szybką odpowiedź

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-11T11:24:00+01:00
-Dziś o sile powołania, stanowi dla młodego człowieka, fundamentalna wiara. Przez wiarę człowiek młody odnajduje pewniejszą drogę do Boga w tym trudnym wieku, jak i również sens powołania. Którego Bóg powołuje aby szedł w sile wiary, nadziei i miłości do Boga i do bliźniego każdego człowieka.
Siła powołania dziś nie polega na sile mięśni ale na sile ducha.
Każdy z nas którzyś my młodzi jesteśmy wystawiani jesteśmy na próbę sprawdzenia się wiary i drogi wytrwania do łączności z Bogiem.
Bóg sprawdzając nas sprawdza kto się nadaje do wielkich rzeczy do drogi pójścia za Nim.Nie mówiąc że człowiek jest odrzuconym , bo każdy jest powołany do wielkich rzeczy w innej dziedziny ale w tej samej drogi.
-Bóg może budować wielkie powołania u współczesnej młodzieży na wartościach wiary. Przez wiarę jak i również odwagę, bronienia człowieczej wartości wiary, miłości. Bóg przez postawę po mimo upadku, może budować plany wobec każdego młodego człowieka powierzając mu zadanie specjalnej misji budowania miłości. Oraz powinien wiedzieć gdzie są granice wolności między dobrem i złem. Dobro buduje u młodzieży wielkie mosty powołania między Bogiem a ludźmi.

25 3 25