Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-10T17:02:13+01:00
Witaj Jakubie!
Wiem, że bardzo rzadko uczęszczasz do kościoła. Wiec jednak że to nierozważna decyzja. Potrzebujesz wiary, oraz pokuty. Kościół to nie jest straszna rzecz, tak jak Ci się wydaje. To przepiękny dom Chrystusa, gdzie możesz odpokutować swoje grzechy i wyżalić się Bogu. Zachęcam Cię abyś częściej uczestniczył we mszy świętej, to Twój obowiązek! Twój, czyli prawdziwego chrześcijanina. Wiara jest bardzo piękna, tak jak i możliwość uczestnictwa we mszy świętej. Zachęcam Cię gorąco.

Zosia
2009-12-10T17:04:33+01:00
Drogi kolego!
Wiem o tym że nie uczestniczysz we mszy św więc chciałbym ci w tym pomóc.Napewno uważasz że kościół to nudne miejsce ale nie.Dzięki kosciołowi możesz być bliżej Boga.Proszę cię abyś zaczął chodzić razem ze mną do kościoła
np.Przemek
2009-12-10T17:07:57+01:00
cześć ... miejscowość data
Może to dość dziwne ale chciałabym żebyś poszła ze mną na msze świętą, bo mam jedną intencję i chciała bym właśnie dlatego iść.
Proszę cię pójdź ze mną. Ksiądz który będzie odprawiał mszę ma naprawdę dobre kazania. Obiecuję że na tej mszy nie zaśniesz ;) Wiem że możesz sobie myśleć: po co mam iść do kościoła skoro Bóg jest wszędzie ?! Właśnie po to żeby być bliżej niego. W kościele śpiewa się dużo pięknych piosenek i pieśni.Może msza prostu nie jest dla ciebie zrozumiała?
Musisz poczuć to coś...Wsłuchaj się w słowo Boże.
Mam nadzieję, że ten lis da ci dużo do myślenia.


Licze na naj ;)