Przetłumaczcie to na j.polski
welt!
Ich bin auf einer Reise nach München mit meiner Familie. Mally beschlossen, der Rest aus nicht die üblichen Grau des Alltags. Wir beabsichtigen, viele interessante Orte zu besuchen. Mama und Papa einfach nicht entscheiden, wo vor sich gehen. Es gibt so viele interessante Orte zu besuchen, ist es schwer zu entscheiden. Wir spielen groß ist eine nette Atmosphäre und neugierige Menschen. Es ist schade, dass wir bald wiederkommen müssen. Ich möchte hier noch, aber das ist nicht von mir ab. Bald werden wir sehen, und Ihnen sagen, alles im Detail. Ich grüße herzlich!

2

Odpowiedzi

2009-12-10T17:15:23+01:00
Świat! Jestem na wyjeździe w Monachium z moją rodziną. Mally postanowiła, reszta nie jest zwykłym szarym codziennym życiu. Mamy zamiar odwiedzić wiele ciekawych miejsc. Mama i tata po prostu nie mogą się zdecydować, gdzie iść przed siebie. Jest tak wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia, trudno jest podjąć decyzję. Gramy wielką, miła atmosfera i ciekawi ludzie. Szkoda, że wkrótce będziemy mieli wrócić. Chciałbym jeszcze, ale to nie ode mnie. Wkrótce zobaczymy, i powiedzieć wszystko w szczegółach. Pozdrawiam serdecznie!
1 5 1
2009-12-10T17:15:24+01:00
Jestem na podróży do Monachium z moją rodziną. Mally decydowali, reszta z nie przyjętych szarości dnia powszedniego. Zamierzamy, odwiedzać dużo interesujących miejscowości. Mama i tata nie rozstrzygają, gdzie Hk dzieją się. To daje tak odwiedzać dużo interesujących miejscowości, można wyjaśniać to ciężko . Bawimy się dużo jest przyjemną atmosferą i ciekawymi ludźmi. To szkodzi jest, że wkrótce musimy wracać. Nie mógłbym tutaj jeszcze, ale oto przez mnie od. Wkrótce, i mówią państwo, będziemy widzieć wszystko do szczegółu. Witam serdecznie!