Prosze o przetłumacze mi tekstu
Last October when I was in the west country , I looked in an old guide book and decided to visit a beautiful old country house called Compton Hall dating back to the sixteenth century
I arrived at the house quite late in the day and parked the car.I noticed that there weren't any other cars in the car park, but that didn't seem strange because it was latein the season.
As I walked towards the house, the front door suddenly opened and a young girl of about eighteen appeared "Welcome to Compton Hall" she called.I'm Clarissa Compton.Let me show you the house.She showed me all the rooms in the house and explained its history.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Lino
  • Rozwiązujący
2009-12-10T17:25:51+01:00
Zeszłego października gdy byłem na zachodzie kraju, zerknąłem w stary przewodnik i postanowiłem, że odwiedzę wspaniałą starą wiejską rezydencje która zwie się "Compton Hall" powrót do 16 wieku.
Przybyłem do domu całkowicie późno za dnia i zaparkowałem samochód. Na parkingu nie zauważyłem żadnego innego samochodu, ale to nie wyglądało na dziwne ponieważ to było (nie wiem o jaki ci tu wyraz chodziło-jakis błąd) porą roku.
Gdy szedłem w kierunku domu, drzwi główne nagle się otworzyły i dziewczyna- 18 lat pojawiła się "witamy w Compton Hall" zawołała. Jestem Clarissa Compton. Choć pokażę Ci dom. Ona pokazała mi wszystkie pokoje w domu i wyjaśniła jego historię.


pozdro :)
2009-12-10T18:43:09+01:00
Zeszłego października, kiedy byłem w kraju, spojrzałem w stary przewodnik i zdecydowałem się odwiedzić piękny stary wiejski domek zwący się " Compton Hall " powrót do XVI wieku.
Dojechałem do domku dość późno i zaparkowałem wóz. Zauważyłem że na parkingu nie było żadnych samochodów, ale nie wydawało się to dziwne ponieważ było to ... sezonu.
Podszedłem do domu, frontowe drzwi nagle się otworzyły i dziewczyna około 18 lat krzyknęła " Witamy w Compton Hal ". Miała na imię Clarissa Compton. Choć pokażę ci dom. Pokazała mi wszystkie pokoje i wyjaśniła jego historię.