Odpowiedzi

2009-12-10T17:36:23+01:00
Spider man został ukąszony przez pająka i tak stał sie bohaterem. Obejrzyj jeden film i dowiesz się wszystkiego. A po angielsku przetłumacz na stronie internetowej ( ja zawsze dostaję 6) www.translate.google.pl mi to działa i nauczyciele się nie skapnęli a na lekcja i sprawdzianach to urzywam z komórki. Buziaczki i pozdro =*
5 1 5
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-10T17:38:45+01:00
Po polsku:

Jego prawdziwe imie to Peter Benjamin Parker. Jest postacia z komiksów Marvela stworzona przez Stana Lee i Steve'a Ditko. według jego twórców, bohater, z którym czytelnik może się utożsamiać. Przygody Spider-Mana opisywane są w komiksach, filmach animowanych, które przyniosły ogromne zyski. Postać Spider-Mana stała się ikoną kultury, rozpoznawaną na całym świecie.
Mimo posiadania fantastycznych mocy Peter Parker musi się zmagać z codziennością: opiekuje się samotną ciotką, ma nieprzyjemnego szefa, choruje, nie dosypia.

po ang:
His true name it;s Peter Benjamin Parker. He's a form of the Marvel comic created by Stan Lee and Steve Ditko. according to its creators, the hero with whom the reader can identify. The Adventures of Spider-Man are described in comic books, animated movies, which brought huge profits. Spider-Man character has become a culture icon, recognized around the world.
Despite having fantastic by Peter Parker has to cope with everyday life: care of the lonely aunt, is an unpleasant boss, sick, not sleeping.
4 3 4
2009-12-10T21:31:08+01:00
Spider Man tak na prawdę nazywa się Peter Parker. Był z klasą w muzeum . Został ukąszony przez pająka. Spider Man jest popularnym bohaterem. Posiada nadludzką moc. Walczy ze złem i broni ludzi. Peter Parker jest już pełnoletni. Działa sam. Opiekuje się samotną ciotką, która go bardzo kocha. Są o nim: komiksy, opowiadania, książki, jak i różne filmy.


Spider-Man really is called Peter Parker. He was a class in the museum. He was bitten by a spider. Spider-Man is a popular hero. Possesses superhuman strength. Struggling with evil people and weapons. Peter Parker is already of age. Act itself. Care of the lonely aunt, who loves him. There are about him: comics, stories, books, and various movies.
5 4 5