Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-10T17:46:22+01:00
Zastanawiając się nad sprawą istnienia człowieka, warto także zastanowić się nad tym, co tak naprawdę jest w jego życiu najważniejsze. To, że jest, czy to czy coś ma? Wiadomo już, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze, dlatego sadzę, iż posiadanie czegoś nie jest tak ważne jak mądre bytowanie. Po pierwsze: czy nie lepiej jest być, ale być inteligentnym, być otwartym na ludzi, czy może mieć dużo pieniędzy, móc sobie kupić drogie rzeczy, ale być sam? Warto zastanowić się też nad samym sobą, ponieważ nie liczy się stan konta, nie liczy się grubość portfela, ani osiągnięty po trupach cel. Liczy się to, żeby cel osiągnąć jakimś pomysłem, najlepiej swoim, liczy to, by potrafić okazać innemu człowiekowi uczucie. Sensem istnienia każdego z nas moim zdaniem nie jest zdobywanie rzeczy materialnych, ale istot duchowych i spełnianie marzeń skrywanych na dnie serca, a także zdobywanie wiedzy.

Mam nadzieję, że się przyda. To moje zdanie ;*;*
1 5 1
2009-12-10T17:55:59+01:00
Uważam , ze ważniejsze jest by być niż żeby być bogatym myślę tak , ponieważ być kimś to nie oznacza mieć duzo pieniędzy lecz mieć coś w głowie ,być skromnym i przedewszystkim trzeba być sobą .Umieć możesz coś bez pieniędzy.Jeśli tego chcesz możesz, osiągnąć wszystko.Nieważne jest ile masz pieniędzy czy jaki jesteśbogady lecz najważniejsze jest jaki jesteś w środku .
2009-12-10T19:32:52+01:00
Uważam, że warto być niż mieć.Na świecie jest wiele dobrych rzeczy abyśmy byli szczęśliwi np.przyjaciele,rodzina, a rzeczy materialne kiedys nam sie skończą,przepadną, a w tedy może juz byc za późno.