Ktoś umie to przetłumaczyć?

Ostern fängt an dem Feiertag an Karfreitag. Besonders feierlich werden der Sonntag und der, aber nicht in den deutschsprachige Länder mit dem Brauch des "Ostermontages" verbundene Montag abgegangen. Für die Oster Feiertage charakteristisch ist das Oster Bukett in diesen Ländern. Sie sind das ist die grünen angenommenen Zweige den ausgeblasenes Ei und in der Blumenvase gestellt. Pflege auch z. B. geht der Strauch vor dem Haus in ein Straßencafé. Das wichtige Element der Dekoration des Oster Tisches ist ein Häschen, das aus Zucker sein kann, Schokoladen oder aus Material. Nach der Tradition werden die Ostereier in den Sonder, in der Wohnung oder in dem Garten versteckten Heimaten versteckt. Während dem Haupt die Kinder Einnehmen am Sonntag ist sie Oster ihre Ausschau. Zu Ostern gibt er się die kleinen Geschenke ebenfalls oftmals. Sie sind vorwiegend in den größer, bunter Eiern aus Karton placiert. Der Kulminations Punkt der Feierlichkeiten der Oster Feiertage ist Karfreitag in Deutschland.Er ist der Tag gesetzlich arbeitsfrei und für die gemeinsam Gebete in Kirchen vorgesehen Herrn Jesus in ein Grabmal zusammenzulegen begleitend. Nach den Gottesdienst zu beenden, treu sie werden von dem Pfarrer in einen Religionsraum eingeladen auf agapę. Das ist eine gemeinsame symbolische sich aus Brot zusammensetzende Mahlzeit, die Schuld sowie die Wasser. In den deutschen Häusern befolgt er się die Grundsätze des dichten Fastentages rigoros nicht, und auf den Tischen tauchen der traditionelle Fisch und die Eier in einer sauren Soße neben täglichen Gerichten auf.An Karsamstag dem Abend vor den katholische Kirche werden die riesigen Feuer angezündet. Das Feuer zu weihen, das es zu der Kirche Beschränken und die Passah Zündkerze einzuschalten, aber anschließend mit einem Feuer zu beschenken treten treu, die nehmen ihn ihrer Oster Kerzen mit Hilfe von zu den Häusern, wenn doch nur in der Zeit der Feiertage mit er begleitete sie bei Verstärkungen. Der Oster Montag ist der Tag die Erholung, die Familien zu besuchen und die Bekannten.

3

Odpowiedzi

2009-12-10T18:02:47+01:00
Wielkanoc zaczyna się świętem w Wielki Piątek. Szczególne uroczystości w niedzielę i nie będzie, ale odszedł w niemieckim krajach mówiąc ze zwyczajem "Poniedziałek Wielkanocny na Connected poniedziałek. Charakterystyczne świąt wielkanocnych jest bukiet wielkanocny w tych krajach. Są zielone jest oddział przyjął blown-jaj i umieszczone w wazonie kwiaty. Care to także, na przykład krzew zewnątrz domu, w kawiarni przy ul. Ważnym elementem dekoracji Świąteczny Zając znajduje się tabela, która może być wykonane z cukru, czekolady czy materiałów. Zgodnie z tradycją, pisanek w specjalnych, ukrytych w domu lub w ogrodzie domu ukryte. Choć głównym dzieci w niedzielę jest Wielkanoc ustne ich widokowa. Na Wielkanoc, daje mu prezenty trochę zbyt często. Są to głównie w większych, bardziej kolorowe jaja umieszczone w pudełkach kartonowych. Punktem kulminacyjnym obchodów świąt jest Wielki Piątek.To jest dzień wolny od pracy i umocnienia prawa do wspólnej modlitwy w kościołach pod warunkiem Jezusa w akompaniamencie grobu. Zakończ po wykonaniu usługi, że są one prawdziwe, którzy zostaną zaproszeni przez księdza religijnych miejsca na agape. Jest to typowy znak składa się z mączki chleba, wina i wody. W niemieckich domach, szedł zasad gęsty dzień się na czczo nie rygorystycznie, a na stołach pojawiają się, tradycyjne ryby i jaja w kwaśnym sosie Oprócz codziennej auf.An posiłki sobota Świętego wieczorem przed katolickiego Kościoła, ognisko gigant będzie świecić. Poświęca ogień, który jest ograniczenie kościoła i włączyć wtyczkę Paschy iskry, a potem prezenty pochodzą z pożaru zbyt lojalny, aby zabrać go do swoich świece wielkanocne z pomocą domy, jeśli tylko w czasie wakacji ze swoim wraz z posiłkami. Poniedziałek Wielkanocny jest dniem, w działalności rekreacyjnej, wizyty rodziny i przyjaciół.Jak cos nie jest przetłumaczone, to znaczy że nie rozumiałam ;))
Mam nadzieję, ze pomoglam, i sory jak są jakieś błędy ;pp
2009-12-10T18:02:46+01:00
Wielkanoc łapie przy święcie przy Wielkim Piątku. Szczególnie uroczyście są odchodzona niedziela i ten, jednak nie w tych mówiące językiem niemieckim kraje ze zwyczajem "poniedziałku wielkanocnego" związany poniedziałek. Dla Oster święta znamienny jest Oster bukiet w tych krajach. Oni {Państwo} są to jest zielone przyjęte gałęzie ten wydmuchiwane jajko i w wazie na kwiaty postawione. Pielęgnuj także na przykład wchodzi krzak przed domem w drogową kawiarnię. Ważny element {pierwiastek} dekoracji Oster stołu jest zajączek, który z cukru być może, czekolady albo z materiału. Po tradycji są ukrywane jajka wielkanocne w tych Bez, w mieszkaniu albo w ogrodzie ukrytym ojczyznom. Podczas {podczas gdy} głowie dzieci zajmowanie w niedzielę jest ona Oster jej {ich} wyglądanie. Na Wielkanoc daje on siê małe podarki również często. Oni {Państwo} są przeważający w tych więksi, kolorowy jajkom z tektury ulokowani. Kulminations punkt uroczystości Oster święta jest Wielki Piątek w Niemczech.On jest dzień ustawowo roboczy wolny i dla wspólnych modlitw {modłów} w kościołach przewidziany panu Jesus w nagrobek do złożenia towarzyszący. Po nabożeństwo zakończyć, wiernie oni są zapraszani przez proboszcza w przestrzeń religii na agapê. To jest wspólna symboliczna się z chleba zestawiający posiłek {smacznego}, dług {wina} jak również ta woda. W niemieckich domach chodzony za {przestrzegany} on siê zasady gęstego postnego dnia rygorystycznie nie, i na stołach zanurzają tradycyjna ryba i jajka w kwaśnym sosie obok dziennych sądów {dań} auf.An Wielką Sobotę wieczorowi przed tymi katolicki kościół są zapalane olbrzymie ognie. Ogień poświęcić, to {które} to do kościoła ograniczanie i ta Pascha świeca włączać, jednak przyłączając z ogniem obdarzać stąpią wiernie, które biorą go jej {ich} Oster świece przy pomocy od do domów, kiedy przecież tylko w czasie świąt z on towarzyszył ją {ich} przy posiłkach. Oster poniedziałek jest dzień wypoczynek, rodziny do odwiedzenia i znajome.
2009-12-10T18:05:39+01:00
Wielkanoc zaczyna się świętem w Wielki Piątek. Szczególne uroczystości w niedzielę i nie będzie, ale odszedł w niemieckim krajach mówiąc ze zwyczajem "Poniedziałek Wielkanocny na Connected poniedziałek. Charakterystyczne świąt wielkanocnych jest bukiet wielkanocny w tych krajach. Są zielone jest oddział przyjął blown-jaj i umieszczone w wazonie kwiaty. Care to także, na przykład krzew zewnątrz domu, w kawiarni przy ul. Ważnym elementem dekoracji Easter Bunny znajduje się tabela, która może być wykonane z cukru, czekolady czy materiałów. Zgodnie z tradycją, pisanek w specjalnych, ukrytych w domu lub w ogrodzie domu ukryte. Choć głównym dzieci w niedzielę jest Wielkanoc ustne ich widokowa. Na Wielkanoc, daje mu prezenty trochę zbyt często. Są to głównie w większych, bardziej kolorowe jaja umieszczone w pudełkach kartonowych. Punktem kulminacyjnym obchodów świąt jest Wielki Piątek Deutschland.Er jest dzień wolny od pracy i umocnienia prawa do wspólnej modlitwy w kościołach pod warunkiem Jezusa w akompaniamencie grobu. Zakończ po wykonaniu usługi, że są one prawdziwe, którzy zostaną zaproszeni przez księdza religijnych miejsca na agape. Jest to typowy znak składa się z mączki chleba, wina i wody. W niemieckich domach, szedł zasad gęsty dzień się na czczo nie rygorystycznie, a na stołach pojawiają się, tradycyjne ryby i jaja w kwaśnym sosie Oprócz codziennej auf.An posiłki sobota Świętego wieczorem przed katolickiego Kościoła, ognisko gigant będzie świecić. Poświęca ogień, który jest ograniczenie kościoła i włączyć wtyczkę Paschy iskry, a potem prezenty pochodzą z pożaru zbyt lojalny, aby zabrać go do swoich świece wielkanocne z pomocą domy, jeśli tylko w czasie wakacji ze swoim wraz z posiłkami. Poniedziałek Wielkanocny jest dniem, w działalności rekreacyjnej, wizyty rodziny i przyjaciół.