Odpowiedzi

2009-12-10T18:20:05+01:00
Moim najgorszym dniem jest dzien kiedy oj brat zlamal noge. kiedy poszlismy na spacer po wsi zobaczylismy piekne drzewo z czeresniami, i chcelismy tam pojsc i sobie troche podjesc. ale zyby sie tam dostac mosielismy zejsc z grorki na ktrorej bylo duzo kamykow wiec pod koniec tej drogi po czeresnie skoczylimy na dol ale moj brat krzywo skoczyl i zlamal gole szybko go zanioslem do domu i pojechalismy do lekarza. taraz chodzi w gipsie:(:(
2009-12-10T18:27:59+01:00
W pewnym dniu moich wakacji poznałam dziewczynę o imieniu Paulina, bardzo się z nia zaprzyjaźniłam pomimo iz znałyśmy sie od kilku dni.
Wydawała się być bardzo sympatyczna, miła i wgl . gdy juz po kilkunastu dniach naszej znajomości wyjawiłam jej moje najskrytsze sekrety dziwnym trafem dowiedziały sie o nich inne osoby, bardzo mnie to zdziwiło, bo ufałam ej a poza tym tylko jej się zwierzałam. kilka dni puźniej wiedziała juz cała okolica jakie mam problemy i takie tam różne rzeczy którymi sie z nia dzieliłam. Paulina zaś od tego czasu coraz rzadziej mnie odwiedzała i gdy ja zaczepiłam na ulicy była jakaś dziwna i niechciała za mna rozmawiać. domyślałam się że to ona wydała mnie. poszłąm do niej do domu i postanowiłam o tym z nią porozmawiać, nakrzyczałam na nią a ona się wszystkiego wyparła i upierała sie przy swoim, wtedy uświadomiłam sobie ze jest jeszcze jedna osoba znająca moje sekrety, była to Ula koleżanka z ławki, tuż przed wakacjami pokłuciłam się z nią.
wiedziałam że to ona! ?i pomyślałam: oskarrzyłam nie ta osobę co trzeba było mi z tym bardzo ciężko, natomiast Paulina nie miała do mnie o to żalu dalej jesteśmy bliskimi kumpelami a z Ulą od dawna nie utrzymuje kontaktu.

jeśli coś jest nie tak to oczywiscie możesz zmienić ;)