Odpowiedzi

2009-12-10T19:39:17+01:00
Napiszę Ci przykładową pracę którą ja pisałam a ty ją sobie zmień na swoje dane :)

Nazywam się Iwona, mam 13 lat, chodzę do klasy 1 gimnazjum i mieszkam w Katowicach. Mam siostrę, która ma na imię Agnieszka i chodzi do drugiej klasy liceum. Jest starsza ode mnie o 4 lata.
Jestem młodą dziewczyną, która dba o swój wygląd a jednocześnie unikam przesadnego zwracania na siebie uwagi. Jestem ciemną blondynką o zielonych oczach, noszę okulary i często się uśmiecham.
Mam niezbyt długie włosy i szczupłą sylwetkę. Cechuje mnie energiczność i stanowczość, a także poczucie humoru. Mam radosne usposobienie i lubię zawierać nowe znajomości. Charakteryzuje mnie spostrzegawczość i nieugiętość. Nie lubię się kłócić, dlatego staram się zawsze mówić prawdę. W wolnym czasie chętnie wychodzę na dwór z moimi przyjaciółmi, na których zawsze mogę liczyć. Uwielbiam grać na komputerze w różne śmieszne gry i oglądać telewizję.
bardzo lubię rośliny i zwierzęta. Lubię kolor niebieski. Nie lubię osób, które kłamią i obgadują. Lecz lubię gdy po prostu są szczere, można im zaufać z wzajemnie sobie pomagać w trudnych sytuacjach. Staram się zawsze myśleć pozytywnie i pomagać jak tylko mogę.
Myślę, że jestem miłą, dobrą i koleżeńską osobą, na której można polegać i zaprzyjaźnić się.

Myślę, że będzie dobra ta praca. Ja ją też musiałam robić i dostałam 5 :) Cieszę się, że mogłam pomóc :)
56 4 56
2009-12-10T23:48:11+01:00
Charakterystyka

Mam na imię Kystyna urodziłam 18.09.1990 w Warszawie. Uczęszczam do szkoły ponadgimnazjalnej Oskara Langego w Warszawie, odnoszę wielkie sukcesy naukowe w tej oto szkole.

Jestem szczupłą krutko obciętą blondynką o średnim wzroście.Moje oczka są małe i jasno niebieskie, twarz mała. Bardzo lubię oryginalne ubrania, szczególnie firm Calvin Clain, DC,Adio,Etnies ubieram sie wygodnie jednak na szczególne okazje elegancko. Uwielbiam chodzić do teatru i na wystawy. Moim ulubionym rodzajem muzyki jest pop z miłą chęcia slucham piosenek lecących w radiu.Uwielbiam jeździć rowerem, od kad tylko pamiętam ciagneło mie do dwóch kółek, zawsze interesował mnie ten sport przez co dziś odnoszę w nim duże sukcesy, mam juz za soba pokonane wiele polskich tras downhillowych. Wiele moich znajomych uważa mnie za osobę sympatyczną mogącą pomóc w każdej sytuacji, potrafię pomagać innym przez co zdobywam ich zaufanie. Mam trójkę przyjaciół Filipa, Asie i Józefa na których zawszę moge liczyć, gdy jest mi smutno bardzo pomaga mi szczera rozmowa z nimi. Moim marzeniem jest zdać rozszerzoną maturę z matematyki, gdyż chcę sie wybrać na uniwersytet matematyczno przyrodniczy w Wielkiej Brytanii. Jest to mój wielki wymarzony cel który mam nadzieję osiągnę przez cieżką pracę. Bardzo lubię nawiązywać nowe znajomości, poznaje na imprezach wiele ludzi z którymi utzrymuje kontakt. Bardzo chciałabym mieć kotka jednak mam uczulenie na sierść przez co niestety mieć go nie mogę. Mam jedną wielką wadę nałóg papierosowy, pale już około 5lat i nie mogę rzucić, mimo iż próbowałam wiele razy co zakańczało się niestety chwilowym sukcesem, mam nadzieję że przyjdzie taki dzień kiedy się ostro zmotywuje i przestanę palić

Mam nadzieję że w oczach czytającecho tą oto charakterystykę zostanę oceniona jako osoba ciekawa i warta poznania.