Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-10T18:32:58+01:00
Jako dziecko marzyłam o długich podróżach.Czytałam książki podróżnicze i wyobrażałam sobie,że to ja jestem podróżnikiem,który wędruje przez kontynenty,ogląda cuda natury i zabytki architektur. szczególnie interesowałam się Ameryką.Przygotowałam sobie nawet plan mojej wymarzonej podróży moich marzeń po tym kontynencie.Właśniwie nie byłaby to jedna podróż,lecz wiele.Tak czy inaczej nie mozna by zobaczyć wszystkiego.Chciałabym więc,przede wszystkim odwiedzic najważniejsze miejsca.Najpierw byłby to Nowy Jork ze Statuą Wolności. Potem pojechałabym do Waszyngtonu zobaczyć Biały Dom.Pozyczyłabym samochód i udałabym sie dalej na zachód jedną za słynnych amerykańskich autostrad. Po drodze podziwiałabym wodospad Niagara i Wielkie Jeziora,potem Chicago i park Yellowstone z jego gejzerami,oraz Wielki Kanion Kolorado.Podróż zakończyłabym w Kalifornii u wybrzeży Pacyfiku.
Wiem,że taka podróż jest droga,mam jednak nadzieję ,że w przyszłości znajdę dobrą pracę i będę mogła sobie na nia pozwolić.

:)
17 3 17
2009-12-10T18:42:47+01:00
Ja mam skromne marzenie. Otóż chciałbym zobaczyc Ziemię np. z Księżyca lub promu. (może też byc stacja orbitalna).Zawsze mi się to marzyło.jak tylko mam mozliwosc to patrze przez lunete na Księżyc i gwiazdy. Tak móc je "dotknąc".Co mi tam po Wielkim Kanionie, norweskich Fiordach czy światowych metropoliach gdzie jest sam beton i kilka zabytków ? Jest to też piękne, ale popatrzec na to wszystko z góry...

moim realnym marzeniem jest zwiedzic Włochy. Jest to piekne słoneczne miasto.Bardzo bym tam chciala zwiedzic dolomity blisko granicy z Austrią. miałam okazje oglądać piękne niesamowite widoki szkoda tylko ze na fotografi. mam nadzieje ze przyjdzie taki czas ze pojade tam i zabacze na zywo.

nastepnym Pięknym miejscem do którego chcialabym pojechac w czasie letnich wakacji to NORWEGIA.Prześliczne widoki, ten wspaniały klimat. jest to dobre miejsce zeby sie przeprowadzi i zaczac swoje zycie od nowa.

mam nadzieje ze taka praca ci odpowiada
16 3 16