Napisz elegancki list do goscia hotelowego na temat:
1)Gosc zabral klucz ze soba.
2)W pokoju ktorym mieszkal goscia bylo wlamanie.
3)Policja znalazla goscia rzeczy ktory u nas mieszkal i mamy mu te rzeczy odeslac.
4)Uczestnik wycieczki prosi o wyslanie do zony komunikatu o jego pozniejszym powrocie do domu z przyczyn niealeznych od niego

1

Odpowiedzi

2009-12-11T14:54:52+01:00
Ja chciałabym odpowiedzieć na 1 ale nie zbyt roumiem .Więc napisze że człowiek który pracuje w hotelu ma napisać list do gościa ,który zabrał klucz ze sobą do swojego domu.

Witam Panie Krzysztofie!

Nazywam się Dawid Borsuk jestem recepcjonista w hotelu ,,Pod Świerkami" w Bydgoszczy.Pan był naszym gosciem w dniach 12-16 marca 2009 .Pozwól że będe mówić do Ciebie po imieniu.

Krzysiu w pokoju nr 13 ( czyli w tym ,w którym byłes zajerestrowany) zgubił się klucz.Prawdopodobie zabrałeś do ze sobą do domu.Pamietam ,że zawsze nosiles go w czerwonej kurtce ,i w niej też wyjeżdzałes.A do tego klucz zapasowy do tego pokoju nie został jeszcze wyrobiony...Ach! Ta pechowa trzynastka.

Więc proszę Cię Drogi Gościu sprawdz wszytskie kieszenie i jakby znalazł sie klucz to go przywieź.Jeśli nie to bedziemy musieli wywalac drzwi...zmieniac zamek..same zamieszania! Zadzwoń do nas tylko ,po tym jak otrzymasz ten list..numer: 082-555-555-555 ...

Pozdrawiamy i
czekamy Hotel ,,Pod Świerkami".Mam nadzieje że omogłam.pozdrawiam.