Kupiłeś przez internet towar, z którego nie jesteś zadowolony. Napisz list do firmy, która ci go sprzedała:
- poinformuj co i kiedy kupiłeś,
- poskarż się na długi czas oczekiwania i brak reakcji na e-mail,
- podaj 2 wady kupionego towaru,
- powiedz jakiego rozwiązania oczekujesz i wyraż nadzieję na szybką reakcje,

Praca na 120-150 słów +/- 10%

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-10T21:04:14+01:00
Saturday, November 13, 2009
Dear komputronik.pl shop service,
I am writing to complain about keyboard I bought two weeks ago from your online shop. It has very annoying faults that make this keyboard hard to use.
Keys: q, w, e, r and touch panel do not work at all.
I am also dissatisfied due to bad contact. I have written you six e-mails so far and I did not get any reply. Contact is very important in e-shopping. You must do something with this.
One of the most important things in online shopping is time. I ordered the keyboard two weeks ago and I received it only yesterday. That is not fair.

I expect full refund of money. I have receipt for the product and it is under guarantee.

I look forward to hearing from you soon,
XYZ.
38 4 38
2009-12-10T21:11:00+01:00
Dzień Dobry.
Tydzień temu (3.12.2009) kupiłem u pana laptop [ tu możesz wstawić typ i tak dalej ]
Przesyłka miała przyjść następnego dnia poprzez kuriera ale niestety nastąpiło dość duże opóźnienie przesyłki. Pisałem do pana już kilka krotnie e- maila co z moim zakupem, ale nie dostałem od pana żadnej odpowiedzi, ani nie dowiedziałem się czy laptop do mnie dotrze czy nie. Kiedy dostałem w końcu z opóźnieniem przesyłkę, okazało się że towar jest uszkodzony. Na obudowie jest poważna rysa, która oszpeca mi laptopa, dodatkowo brakuje mi klawisza z literką " e" na klawiaturze. Według pana opisy laptop miał być nowy, ale niestety widać że nie jest. Oczekuję od pana wymiany sprzętu na taki jaki kupiłem zgodnie z opisem i bez żadnych uszkodzeń. Mam nadzieję że przesyłka także zostanie przysłana w terminie. Wyrażam nadzieję na szybką reakcję i odpowiedź na moją wiadomość.

Z poważaniem
xxxx
18 2 18