Odpowiedzi

2009-12-10T21:39:32+01:00
Hmm nie mam pojecia
Może tak
Droga Olu!
na poczatku mojego listu pragnę Cię serdecznie pozdrowić. pisze do Ciebie, poniważ chciałabym Cie lepiej poznać.
ja nazywam się... i mam..... lat.wiem że jesteś moją rówieśniczką i dlatego myślę, że mogłybyśmy znaleźć wiele wspólnych tematów. ja bardzo lubię (zainteresowania) i dowiedziałam się, że Ty także to lubisz. wiem, że mieszkasz w domu dziecka, ale nie przeszkadza mi to. wręcz przeciwnie.bardzo pragnę Cię poznać, bo wierzę w to, że mogłybyśmy byc przyjaciółkami. niestety w szkole nie mam wielu koleżanek, bo większość z nich interesują tylko chopcy, moda i kosmetyki. wiem, że TY taka nie jesteś.
bardzo chetnie bym Cie poznała. jeśli Ty równiez masz chęć mnie poznać, proszę o odpowiedź. z przyjemnością spotkam się z Toba.mam nadzieję, że nie odbierzesz mojego listu w złym znaczeniu.
pozdrawiam
(imie)
40 2 40
2009-12-10T21:40:48+01:00
Drohi Macku!
Nazywam sie Piotrek.Mam 12lat chodze do klasy 6.Jest mi miło ciebei poznac.
Wiem ze jestes chory .Strasnie cie podziwiam zza wytrwałosć w chorobie na która zachorowales.Opowiem Ci historie ktora bardzo dobrze sie skonczyla. Pewnego dnia pojechalem z kuzynka n arowerach nad jezioro. Gdy tam dotarlsmy zobaczylysmy cos owinietego w niebieski kocyk. Byłto amlutki szczeniaczek. SDzybko wiec wrovilysmy do domu i pokazlaysmy go mijej mamie lecz ona sie nie zgodzila. Poniewaz juz mam pieska. Z wieczora przyjechala ciocia. Bardzo sie spodobal ten pesek eziela go do swojego do domu i nazwala Łatek.

Pozdrowienia Piotrek
48 4 48
2009-12-10T21:47:19+01:00
Np.
Bielsko-Biała, 22.12.09r.

Cześć Kasiu!
Piszę do Ciebie, ponieważ bardzo chce Cie poznać. Opowiem Ci o sobie oraz swoich zainteresowaniach.
Mam 14lat, mieszkam w Bielsku i uczęszczam do do szkoly ......
Jestem wysoką dziewczyną o długich, kręconych, kasztanowych włosach i błękitnych oczach. Moim szczególnym znakiem jest pieprzyk na twarzy.
Bardzo lubie pomagac ludziom i zwierzętom. Interesuje sie pisaniem, w przyszlości chciałabym zostać redaktorem. Kocham taniec oraz muzyke.
Wolny czas spedzam na kompie. Często czytam ksiązki. Moim idolem jest...
Mam nadzieję, że podobaja ci sie moje zainteresowania. Proszę odpisz na ten list. Napisz o sobie i swoich zainteresowaniach.

Karolina.

PS. Napisz oczywiście o sobie, mozesz dorzucić równiez swoje cechy charakteru.
23 3 23