Odpowiedzi

2009-12-11T13:48:40+01:00
W średniowiecznym rycerzu podziwiam to ze bez żądnego wahania oddawał życie za ojczyznę.Liczyło sie bezpieczeństwo kraju ,władcy, własne życie było sprawa drugorzędną.
Bohaterstwo średniowiecznego rycerza tez nie podlega dyskusji,mając do dyspozycji tarcze miecz kopie walczył bez żadnego strachu.wykorzystując zdobyte umiejętności.
rzeczą która mnie drażni jet fakt ze ze jego duma nie pozwalała mu poddać sie w pojedynku lub tez niepodjęcie wyzwania rzuconego przez inne go z rycerzy a pozwalała mu zawrócić kobiecie w głowie i zostawiać ja z nadzieją,a samemu uwieść kolejna.rycerze byli za bardzo skupieni na własnym wyglądzie sławie,która była ich pragnieniem
19 4 19
2009-12-11T13:52:17+01:00
W Średniowiecznym Rycerzu podziwiam:
- Odwagę
- Broni słabszych
- Siłę
- Męstwo
- To iż postanawia wybrać drogę miecza przez co może zginąć
- Czczenie jednego BogaCo mnie drażni:
-Jest dosyć nachalny
- Brzydko pachnie (Rycerze długimi czasami się nie myją dlatego)Ogólnie:

Podziwiam Średniowiecznego Rycerza ponieważ wybrał drogę jest odważny, nie boi się stawić czoła niebezpieczeństwu oraz broni słabszych. Jest honorowym wojownikiem który czci jednego Boga, oraz jest posłuszny i wierny swojemu Królowi.
Kiedy znajdzie swoją damę serca kocha ją i chroni przed wszelkim niebezbieczeństwem w jakikolwiek możliwy sposób.
Nie lubię kiedy zalatuje od niego nieprzyjemny zapach z powodu częstego "nie mycia się". Podsumowując rycerz którego przedstawiłem/am byłby dla mnie wzorem Średniowiecznego Rycerza.


Myślę że pasuje. Można liczyć na Naj ?! ;]


33 1 33