BALLADYNA - Napisz wypracowanie na wybrany temat:
1) Napisz przemówienie sądowe oskarżenie Balladyny o zbrodnię podlegającą karze śmierci (w tym argumenty i dowody, riposty na oskarżenia tak jak by prokuratora )

2) Jakie były motywy zbrodni Balladyny? - opowiadanie z elementami charakterystyki pośredniej głównej bohaterki

3) Władza i prawo stanowią podstawę dobrego państwa - na podstawie wybranych utworów w tym Balladyny rozważ tę tezę (ROZPRAWKA) - najmilej widziane :)

Za skopiowane ze ściągi lub bryka itd. daje SPAM'a.
NAJLEPSZĄ odpowiedz dam za 3 czyli za DOBRZE napisaną rozprawkę.

Dawid, Adrian i Damian nie pisać ode mnie tylko samemu się wykosztować z punktów! A nie odpisywać na czysto od kolegów!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-11T14:34:42+01:00
Wysoki sędzio , ławo przysięgłych ... Uważam Balladynę za winną i godną każe śmierci , ponieważ posunęła się niegodnego czynu jakim było zabicie Swojej siostry!. Uważam też , że wymierzona sprawiedliwość pokaże tej kobiecie , że Miłośc i zazdrość nie idą w parze z byciem siostrą! Wysoki sądzie nie potrafię nawet przez ułamek sekundy poczuć tego uczucia nienawiści jakie przepełniało Balladynę... Nie potrafię zrozumieć w jak niezrozumiał sposób można było się dopuścić jak chorej rywalizacji , która spowodowała śmierć siostry. i w końcu w jaki sposób można było bez jakiego kolwiek uczucia, szacunku do siostry bestialsko ją zabić w obawie oto , że odbierze jej ukochanego . Wysoki sędzio żądam najwyższej kary dla tej kobiety ponieważ ta kobieta nawet nie jest świadoma co uczyniła, w żaden sposób nie czuje się winna. Czy tak zachowała by się siostra ? Czy w taki sposób zachowała by się Alina ? Napewno nie. Co gorsza Alina nigdy źle nie życzyła Balladynie co moim zdaniem powinno przesądzić moje zdanie.
Dziękuję


Tam chyba będa jakieś kończówki z ..- łam ..- am zmien to oczywiście na ..- łem ..-em xD
Pozdrawiam Nati
22 4 22