Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-11T14:49:02+01:00
Nazywam sie (podaj imie i nazwisko) . Uczęszczam do klasy (podaj klase) w szkole (do jakej szkoly chdzisz ).Jestem wysokim , dobrze zbudowanym o krótkich blond włosach , nastolatkiem . Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.
Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.
Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja mama i siostra, które pilnują żebym więcej czasu poświęcał nauce i czytaniu książek. Nie zawsze jestem tym zachwycony i złoszczę się na nie za to, ale wiem że mają rację.
Moje zainteresowania są ciekawe, ponieważ bardzo lubię grać w siatkówkę, pływać, tańczyć i bawić się do samego rana. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i komputer.Uwielbiam słuchać hip-hopu i techno,Komputer to dla mnie okno na świat. Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Jestem zabawną i komunikatywną osobą.
Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Wiem, iż aby przetrwać w życiu muszę zdobyć wykształcenie, dlatego nigdy się nie poddaję, zawsze dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach!
Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany .

jesli cos nie pasuje do twojego charakteru to zastap to innym np. lubie sluchac hip hopu - zastap w wolnych chwilach lubie tanczyc .

dasz najlepsza , bo troche sie napracowałam . ; ).
ten opis bedziesz mial napewno dobrze .
2009-12-11T17:04:33+01:00
Jestem uczennicą klasy II gimnazjum, mam 14 lat.
uwielbiam czytać książki i bawić się ze znajomymi.


_____________________________________________
wypisz swoje dobre i złe cechy,co lubisz a czego nie,z kim ci najlepiej się rozmawia.
zakończ oceną własną ;)