Napisz 7 zdań o swoim domu
uwaga!
w moim domu są dwie kanapy , biurko, komputer szafy,
itp.- i tym podobne
użyj przyimków cosy - przytulny
small-mały
big-duży itp.
błagam na dziś spodziewam się najlepszych odp
PS . Jeżeli moglibyście przetłumaczyć to na polski to bardzo proszę
i z góry dzięki :)
zadanie na poziomie szkoły podstawowej
proszę o szybką odpowiedź

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-11T15:05:00+01:00
MY HOUSE

My house is quite big. I have got four rooms, two bathrooms and kitchen. It's very cosy and I like it so much.
In my room, I have sofa, desk with computer, two chairs and wardrobe. In my parent's room, there are sofa, TV and big table, where we eat dinner.
My kitchen is small, but bathroom is very big. There is bath with shower and all bathroom's equipment.

MÓJ DOM

Mój dom jest dosyć duży. Mam 4 pokoje, 2 łazienki i kuchnię.
Jest on bardzo przytulny i bardzo go lubię. W moim pokoju mam kanapę, biurko z komputerem, dwa krzesła i szafę. W pokoju moich rodziców znajduje się sofa, telewizor i duży stół, przy którym jemy obiad. Moja kuchnia jest mała, za to łazienka bardzo duża. Znajduje się tam wanna z prysznicem i całe inne wyposażenie.
17 4 17
2009-12-11T15:05:32+01:00
In my home in the living room are two large sofas, TV, and three small flowers. The kitchen is a dining table and eight chairs. In my room is a bed and wardrobe. The bathroom has a shower, bath, sink and toilet. The whole house is sixteen flowers. Each room is beautifully painted walls. There are carpets, small and large


w moim domu w salonie są dwie duże sofy, telewizor i trzy małe kwiatki. W kuchni jest duży stół i osiem krzeseł. W moim pokoju jest łóżko i szafa. W łazience jest prysznic, wanna, umywalka i kibel. W całym domu jest szesnaście kwiatków. W każdym pokoju są ślicznie pomalowane ściany. Są też dywany, małe i duże
8 3 8
2009-12-11T15:06:50+01:00
Mój dom jest bardzo duzy. Lubię w nim przebywać , ponieważ jest w nim cicho , nikt mi nieprzeszkadza .W nim jest wszystko co powinna być w każdym domu.Jest komputer , telewizor , wieża itp.Lubie w nim przebywac mogę robic w nim co chce i kiedy chce.Przyjćcie a wam pokaze caly ten dom.
7 2 7