Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-11T15:19:31+01:00

Kim będę? Nie jest to łatwe pytanie, gdyż uczęszczam dopiero do klasy szóstej i trudno mi już zaplanować swoją przyszłość. Mam wiele zainteresowań, które pragnę rozwijać. Bardzo lubię wykonywać zabawki z żarówkami i bateriami. Często przyglądam się tatusiowi, jak naprawia radia i zakłada alarmy. Pozwala mi lutownicą łączyć kawałeczki kolorowych kabli. Najchętniej jednak zajmuję sięgrami komuterowymi. Mogę godzinami układać programy. Często wykorzystuję grę ortograficzną, żeby nie robić błędów.
Babcia z kolei mówi, że mam zdolności plastyczne, ponieważ udało mi się kilka razy ładnie namalować zadane prace z pastyki. Nawet wykonałem na wystawę olbrzymi plakat o ochronie środowiska. Uznaniem cieszyły się moje pocztówkiświąteczne, które uczniowie z Samorządu Szkolnego sprzedawali w korytarzu.
Sądze jednak, że najchętniej zostałby w przyszłości magistrem informatyki. Liczę na lekcje interetowe w szkolę, ponieważwpłaciłem pieniądze na wyposażenie sali, a później na studiach poszerzę wiedzę i przyszykuję się podjęcie pracy przy obsłudze komputerów. Chciałbym mieć własny gabinet projektowy w dużym przedsiębiorstwie przemysłowym. Martwię się, czy opanuję perfekcyjnie język angielski, ponieważ będzie mi ptrzebna znajomość języków zachonich.
Przede wszystkim dlatego pragnę zostać informatykiem, żeby wykorzystać swoje zaineresowania i w przyszłości wykonywać pracę z przyjemnościa, a nie z przymusu. Takie zajęcia pochłonełyby mnie bez reszty i dałoby wiele satysfakcji.
1 5 1