Odpowiedzi

2009-12-11T15:27:18+01:00
Drodzy Wyborcy
Człowiek nie jets kims zlym jednak ma wlasny rozum i umie podejmwoac jasne decyzje.
Przyjechalem tutaj z wielkiego miasta . Wiem ze nie jestem tutejszy jednak postaram sie zrobic wszystko dla tego miasteczka by zaczelo zyc sie wam lepiej. Poszerzyc wam horyzonty. Rodzice chce by wasze dzieci mialy wieksze szanse na zdobycie dobrego zawodu a o niego jest bardzo ciezko w tych czasach. Zorganizuje dlatego zajecia w szkole majace na celu nauczeniu dzieci jezyka angielskiego ktory w tych czasach jest podstawa. Wy bezrobotni natomiast dla was postaram sie poszukac pracy nie tylko w kraju i zagranica byscie mogli dobrze zarabiac i dzieki temu pomoc swoim rodzina w utrzymaniu jej i posiadlosci. Jesli chcesie lepszego jutra zaglosujcie na mnie Janusza Piątke.
1 4 1
2009-12-11T15:33:13+01:00
Witam wszystkich serdecznie.
Nazywam się (Imię i nazwisko) i kandyduję na burmistrza miasta (nazwa). Chciałbym zachęcić państwa do głosowania na mnie w najbliższych wyborach ponieważ moje metody działania przewyższają skutecznością metody innych kandydatów... Chciałbym wprowadzić wiele zmian w naszym mieście które jest już dość stare. Jedną z nich jest remont szkół a dokładniej sal gimnastycznych, pracowni komputerowych i boisk ponieważ dużą wagę przywiązuję do sportu którego młodzież tak bardzo dziś unika. Planuję także wybudować stadion którego będą nam zazdrościć nawet wielkie metropolie... Chciałbym również postawić w naszym mieście pływalnie do której będą przybywać ludzie z bardzo oddalonych miast... Sądzę, że wybór mojej osoby na burmistrza będzie jak najbardziej dobrym wyborem.
Obiecuję, że moje słowa zamienię w czyn ;)
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-11T15:44:51+01:00
Drodzy wyborcy nazywam się Jan Kowalski. Nasuwa się pytanie, co możecie zyskać gdy ja zostanę burmistrzem??? Otóż wiem, że waszym mieście niema dobrego oświetlenia, drogi są dziurawe, niema wystarczającej ilości szkół i przedszkoli oraz brak kanalizacji. Spróbuję podjąć się tych wyzwań. Jednak moim główny zadaniem będzie walka z bezrobociem. Jak wiemy w naszym mieście wynosi ono 21%. Do walki z bezrobociem wykorzystamy wszystkie możliwe sposoby. Sprowadzimy inwestorów z zagranicy, postaramy się o dofinansowanie ze środków unijnych, będziemy wspierać firmy już istniejące. Wystarczy że wybralibyście mnie Jana kowalskiego na burmistrza.