Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-11T16:26:23+01:00
... W końcu nadszedł ten wielki dzień dla Ani. Była bardzo szczęśliwa.
.... Wyruszyła pociągiem rano. Jadąc pełna energii, optymistycznie układała opowiadania . Było to jej podstawowe zajęcie spędzania wolnego czasu . Wysiadła z pociągu i czekała na osobę, która ma po nią przyjechać . Mateusz wyruszył, wszedł na stację, lecz nie zobaczył żadnego chłopca . Postanowił zapytać się kogoś na stacji . Jednak nikt nie widział osoby małej,płci męskiej.
Kierownik pokazał mu rudą dziewczynkę, która samotnie siedziała na ławce . Mateusz zrozumiał, że Maryla musiała się pomylić, podszedł do Ani. Ona podskoczyła i od razu popędziła za nim .
Jadąc cały czas mówiła, zamęczając mężczyznę swoimi opowiastkami . Po jakimś czasie znalazła się w domu. Maryla nie była zadowolona . Zdenerwowała się na swego brata, który był bezradny . Poszła z nią do kobiety, która pomagała zaadoptować dziecko .
..... Okazało się, że była to niefortunna pomyłka . Ania nie wiedziała co się dzieje . Zjadła kolację i poszła spać .
nie postarałam się .. ; / .
.... - akapity .
3 4 3
2009-12-11T16:31:50+01:00
...Gdy Ania Shirley kładła się spać przybyła do niej Maryla . Kobieta pytała się dziewczynki czy odmawia wieczorny pacierz , lecz dziewczynka nie miała pojęcia o czym ona mówi . Maryla była bardzo zdziwiona . Ania postanowiła wymyślić własną modlitwę . Maryla zaproponowała jej że do jutra musi nauczyć się modlitwy . Dziewczynka gdy na drugi dzień kładła się spać zapomniała jej modlitwy wieczornej , więc zaczęła się uczyć prawdziwej modlitwy . Następnego dnia Maryla pytała Anię czy aby na pewno nauczyła się modlitwy . Ania myliła się ale po kilku dniach nauki nauczyła się jej bardzo dobrze .... i tak dalej ..
Proszę .;p
2 3 2