Odpowiedzi

  • xjad
  • Początkujący
2009-09-07T16:04:54+02:00
2009-09-07T16:39:43+02:00
Postaram się jak naj bardziej pomóc;))


wielu ludzi zastanawia się często jaki jest sens podróżowania, tymczasem ja uważam ze moje życie bez podroży było by uboższe o wiele -często ważnych- życiowych doświadczeń. I tom właśnie tezę postaram się jak najlepiej udowodnić wszystkim w to wątpiącym. A zrobię to na przykładzie mojej własnej zeszło wakacyjnej podroży.
pierwszym argumentem jest to ze ja w czasie swojej wakacyjnej wyprawy w tajemnicze górskie zakątki polski poznałam/em wiele przydatnych rzeczy takich jak umiejętność odnajdywania się w lesie i innych trudnych do zapamiętania miejscach co znaczy ze poprawiłam/em swoją orientacje w terenie.
druga rzecz która powinna przemówić do wątpiących w sens wypraw ludzi jest to ze dzięki obcowaniu z przyrodą nauczyłem/am się wielu gatunków roślin i poznałem wiele nowych gatunków zwierząt.
Ostatnim zaś argumentem świadczącym o tym ze dzięki trudom na tej wyprawie podszkoliłem/am silną wole i kondycje co napewno bardzo mi sie przyda.
mam nadzieje ze tymi argumentami udowodniłam/em wszystkim ludzią ze podruzownie ma wielki sens i naprawde przydaje sie w rzyciu.