Odpowiedzi

2009-12-11T21:57:30+01:00
Nazywam się ....... . Każda osoba ma swojego przyjaciela
lub bardzo bliską koleżankę. Moją przyjaciółką jest Ania. Znamy się od 10 lat. Pierwszy raz spotkaliśmy się na placu zabaw jako małe dziewczynki bawiące się w piaskownicy. Wspólnie chodzimy do klasy. Każdą przerwę spędzamy razem a przy tym dużo się śmiejemy. Każdy mówi o nas " papużki nierozłączki" .
Ania jest średniego wzrostu. Ma długie,jasne,rude i kręcone włosy, które każdej dziewczynie się podobają. Jej duże oczy są koloru piwnego, zaś cera jest blada. Rzęsy są gęste i długie. Brwi ma wąskie, nie za bardzo długie. Nos nie jest spiczasty i zadziorny.
Wyglądem przypomina Anię z Zielonego Wzgórza. Zawsze jest zadbaną nastolatką z pięknymi wyczyszczonymi paznokciami.
Jej styl jest łagodny. Lubi nosić wygodne ubrania. Najczęściej nosi bluzki z krótkim rękawkiem koloru jasnego. Czasem nosi krótkie spódniczki i do tego eleganckie kozaki. Do szkoły przychodzi w spodniach i adidasach. Jej dodatek stanowi torebka, kolczyki lub naszyjnik. Nie ubiera się wyzywająco.
Swoim stylem podkreśla dźwięk młodej dziewczyny. Myślę, że każdemu mogłaby doradzić co na siebie włożyć. Ania lubi zwierzęta, szczególnie konie. To właśnie przy nich w wolnych chwilach najwięcej spędza czasu. Jest doskonałą amazonką. Zawsze towarzyszę jej przy zawodach robiąc pamiątkowe zdjęcia. Oprócz sportu lubi czytać różnorakie książki. Począwszy od fantastycznych do horrorów. Nie jest dziewczyną, która chodzi często na dyskoteki. Kiedy stanie się chwila, gdy nie wie co robić, bierze gitarę do ręki i grając nią śpiewa. W klasie jest najlepszą uczennicą. Ulubionymi przedmiotami mojej przyjaciółki to : polski, matematyka, przyroda, historia, w-f i angielski. Największe sukcesy zdobywa w konkursach plastycznych. Pani z jej jest bardzo dumna.
Jest kulturalną osobą. Dla wszystkich jest życzliwa, uprzejma. Serce ma ze złota. Każdemu pomoże w trudnej sytuacji. Często zaprasza mnie do niej. Wtedy bawimy się z jej młodszym rodzeństwem. Cenie u niej to, że mówi prawdę. Nigdy mnie nie rozczaruję, nie zaskoczy. Jest zaradna, konkretna.
Niedługo kończę szkołę podstawową, ale myślę, że nasza przyjaźń będzie trwać przez wieki. Będzie to przyjaźń niezapomniana

* mogłabym o naj ;* ?