Osoba którą darzę szczególnym szacunkiem (postać rzeczywista)
O tym należy pamiętać
-przedstawić
-co lubi ?
-co ceni ?
-co jest dla niej ważne ?
-czym zyskała mój szacunek ?
-o czym marzy ?
-czym się martwi ?
-czego jej życzę ?

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-11T17:36:07+01:00
Osoba, którą darzę szczególnym szacunkiem jest moja mama.
Ona lubi słuchać muzyki. Dla niej ważna jest rodzina oraz jej szczęście. Mój szacunek zyskała swoim poświęceniem dla dzieci i męża. Moja mama marzy o wycieczce do Paryża. Martwi się, gdy mam kłopoty. Życzę jej przede wszystkim zdrowia, ponieważ ono jest bardzo ważne.
2 5 2
2009-12-11T17:41:37+01:00
Szacunkiem darzę mojego kolegę <koleżankę> o imieniu <napisz imię kolegi koleżanki> . Jest to bardzo miła i sympatyczna osoba .
Wiele osób ją lubi i ceni . Uwielbiam w niej jej poczucie humoru. Lubi ona grać w siatkówkę . Ceni sobie zaufanie i szczerość wobec niej . Ważna jest dla niej nauka . Mój szacunek uzyskała tym że jest wobec mnie szczera i zawsze wszystko mogę jej powiedzieć . Marzy o dobrych stopniach , wyjechaniu do Anglii na wakacje .
Nie ma ona zmartwień na codzień . Życzę jej aby w życiu otrzymała dużo sukcesów i aby spełniła swoje marzenie i oczywiście aby była zdrowa .

Takie o ;p
Myślę , że na Polski się nada ;p
7 5 7
2009-12-11T17:42:15+01:00
Osobę którą darze szacunkiem jest moja przyjaciółka Julka.
Julka lubi tańczyć . Ona ceni ludzi którzy nie cwaniaku ją i pomagają innym . Dla niej najważniejsze jest rodzina i przyjaźń .
Zyskała tym że lubi to co ja i nie przechwala się i mogę jej zasuwać , i pomoże mi w każdej sytuacji , umie mnie pocieszyć kiedy jest mi źle. Marzy żebyśmy razem pojechały do szkoły tanecznej Londynie . Martwi się kiedy jestem chora i że ludzie z ubogiej rodzinny nie mają co jeść. Życzę jej żeby spełniła swoje marzenie.
Możesz tak napisać .:P:D