Potrzebuję naprawdę dobrej odpowiedzi! problem z nagraniem dźwięku! mam kartę creative Sb X-Fi i słuchawki Crative Fatality, muszę nagrać parę dialogów i jest to niemożliwe. Więc:podłączam słuchawki gdzie trzeba, uruchamiam rejestrator dźwięków i gdy zacznę nagrywać dźwięk rozpoczyna się bardzo głośne charczenie, sprawdziłem z grubsza regulator dźwięków panel sterowania, zakładkę sprzęt w moim komputerze i nadal to przeklęte charczenie, tak jakby to charczenie było moim głosem nagrywanym. to samo dzieję się na drugich słuchawkach. PILNE POMOCY 30 PKT wrazie czego moge wysłać załącznik z obrazem sytuacji.

3

Odpowiedzi

2009-12-11T20:35:16+01:00
Może twój system "kłóci się" z słuchawkami i musisz pobrać odpowiednie oprogramowanie.
Może też być to że nie masz zaktualizowanych sterowników karty dźwiękowej, kiedyś tak miałem, pobrałem sterowniki i wszystko się wyjaśniło.
No i jeszcze III powód to może być zepsuty mikrofon, ja właśnie mam słuchawki dobre lecz mikrofon mi nie działa.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-11T20:34:48+01:00
Witam!
Moim zdaniem,albo nie podłączasz słuchawek w odpowiednie miejsce( musisz dokupić przejściówkę, ja mam taką że od słuchawek wejście uniwersalne do usb starego na 3druciki i chodzi - popytaj w sklepie o coś takiego)
Możliwe,że karta niewspółgra z słuchawkami typu Creative Fatality. U mnie na karcie musiałem dokupić słuchawki Producent układu Creative Labs Model układu X-Fi X, gdyż z moją kartą SB1090 X-FI 5.1 Surround nie chodziła. Dokupiłem kartę pod sluchawki : SB X-Fi mX Xtreme i wszystko było jak należy.
To jest moja propozycja na twoj problem,na pewno jak zrobisz tak jak cię proszę, wszystko będzie ok,ale jeśli da ci ktos lepsza odp. bez dokupywania, to proszę skorzystać z niej.
Ja chciałem tylko pomóc,miałem taki sam problem
Życzę,abyż naprawil swoj problem, pzdr. :)))

Jak chcesz napisz pryw. widomsosc podesle ci sterowniki naprawde dobre,uniwersalne
pzdr.
2009-12-11T23:22:26+01:00
Sterownik przeinstaluj. Może kabel jest przerwany? Lub mikrofon popsuty? A może wejście nie działa?