Odpowiedzi

2009-12-11T21:12:49+01:00
I like shoping. I'm and my mum often go to the city. I go to the shop where are clothes and to the supermarket. I like buy shots and T-shirt. Mum often buy me ctothes. więcej nie pszie bo pode mna już napisał to coo chialem
2009-12-11T21:14:26+01:00
I like go to the shops. I usually go to the city once a month.
I buy some clothes and I enjoy ice-cream from Warsaw.
My fafourite shop is ZARA and NEW YORKER.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-11T21:16:45+01:00
I like shopping because it's great fun. I love buying clothes in my favourite shops. I'm intrested in fashion. Shopping makes me happy. I bought great jeans yesterday. I always wait for sales. I can buy everything what I want when there are sales. My mother say that I'm addicted buy it's not true. I just want to have new things. That's one of my favourites ways. All of my free time I spending on walking around the shopping centre. Is my favourite place in the city.
Lubię zakupy,ponieważ to świetna zabawa. Uwielbiam kupować ubrania w moich ulubionych sklepach. Interesuję się modą. Zakupy, czynią, że jestem radosna. Kupiłam sobie wczoraj świetne jeansy.Zawsze czekam na wyprzedaże. Gdy są wyprzedaże mogę kupić sobie co chcę. Moja mama mówi,że jestem uzależniona,ale to nie prawda. Po prostu chcę mieć nowe rzeczy. To jeden z moich ulubionych 'stylów bycia'. Cały mój wolny czas spędzam na zakupach chodząc po centrach handlowych. To moje ulubione miejsce w mieście.