Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-11T22:03:56+01:00
Dawno,dawno temu żyła sobie pewna dziewczynka imieniem Eurydyka. Mieszkała w bardzo zamożny domie,mimo to i tak doskwierał jej smutek. Pewnego ranka postanowiła odejść na jakiś czasu od rodziny i odetchnąć od rzeczywistości. Miała bardzo ambitne marzenia,chciał zwiedzić cały świat. Gdy wędrowała po obcym jej miasteczku spotkał chłopca.zaprosił ją do swojego skromnego domu. nieznajomy na imie miał peter zaś ojciec był filozofem.
dziewczynka zamieszkała z nimi na dobre. Chociaż nie obracała się w tym samym towarzystwie to i tak była bardzo wdzięczna. Niedało się ukryć że eurydyka była szalenie zakochana w chłopcy.
pewnego dnia dziewczyne porwano. Filozof znając swój umysł obmyślił plan który pomoże dziewczynie. peter wymyślił wiersz miłosny w którym zamieścił swoje uczucia do dziewczyny. wraz z ojcem poszli do groty i umysłi wiersz zadziałał magicznie na demona. obaj pokonali złe potwory i uwolnili dziewczynę. eurydyka pobrała się z peterem i żyli długo i szczęśliwie,a ojciec i jego umysł wkońcu dostali wynagrodzeni
3 1 3